fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Vyhrát kvalifikaci i závod, přeje si Ondra Ježek před posledním závodem sezony

Českého motocyklového závodníka Ondřeje Ježka z týmu TripleM by Barni Racing Ducati čeká v Magny Cours poslední závod sezony Světového poháru Superstock 1000. Na francouzském okruhu se mu daří a přeje si, aby zvítězil v kvalifikaci i samotném závodě.

Před posledním podnikem sezony patří Ondrovi v průběžném pořadí šampionátu čtvrté místo. Šance na to, že by se mohl dostat na třetí, je minimální. Ale existuje. I to je důvod a hnací motor pro českého jezdce, aby do toho ve Francii šel na maximum.

15_HOH_SBK_Jezek6854

„Ideální scénář by byl, abych vyhrál kvalifikaci a pak i hlavní závod. Prostě si udělat takový vítězný konec sezony. Ale je to letos velmi těžké, i když vše funguje. Budu prostě bojovat, aby se ten ideální scénář naplnil,“ řekl Ondra, který do Francie zamířil z Německa, kde jel závod tamního mezinárodního mistrovství.

„Nervozita určitě není. Naopak, hodně se těším. Druhý závod na Hockenheimu jsem se cítil dobře, i motorka už byla lepší. Výsledky tam sice nebyly takové, jak jsme si mysleli, ale o to mi tam úplně tak nešlo,“ dodal Ondra, který v minulých dvou letech v kvalifikaci v Magny Cours vždy vybojoval první řadu.

„Na ty minulé roky bych rád navázal. Věřím, že motorka bude fungovat lépe než v Jerezu a že zajedeme výborný výsledek. Vloni jsem sice v závodě na mokru upadl, ale jinak tu mám dobrou bilanci. 6. místo v sezoně 2012/13, a pak ty dvě první řady z kvalifikací,“ uzavřel povídání Ondra.

V pátku jsou na programu dva tréninky od 8:45 a 13:15 hodin. V sobotu pak přijde na řadu třetí trénink od 9 a kvalifikace od 16:55 hodin. Nedělní hlavní závod odstartuje ve 14:15 hodin.

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz