Skip to content
reklama


Soutěž o přilbu LS2 FF908 Strobe II Autox – uzavřeno

Soutěž o přilbu LS2 FF908 Strobe II Autox – uzavřeno

Text a foto: Motorbike
Text a foto: Motorbike
Text a foto: Motorbike

Aktuální soutěž je sice v předvánočním vydání, ovšem vzhledem k tomu, že v novém roce vychází Motorbike tradičně až v únoru, budete mít na soutěžení víc času.

Ale o tom později. Cenou do prosincové soutěže je moderní výklopná helma LS2 FF908 Strobe II Autox s  integrovanou sluneční clonou a vysokou aktivní bezpečností. Tato oblíbená výklopná helma (v ceně 3 799,-Kč) nabízí mnoho užitečných a praktických vlastností, které oceníte v městském provozu i na výletech: pohodlně ovladatelnou výklopnou bradu s kvalitními kovovými zámky, plně vyjímatelný a pratelný komfortní antibakteriální interiér z hypoalergenních materiálů nebo účinný regulovatelný větrací systém. Bezpečná kompaktní aerodynamická skořepina je vyrobena z materiálu KPA, interiér je připravený pro pohodlné nošení dioptrických brýlí. Opticky korektní Anti-UV polykarbonátové plexi s úpravou proti poškrábání je rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí. Je zde i příprava pro Bluetooth komunikátor. Přilbu nám pro vás do soutěže věnovala společnost ASP Group, výhradní dovozce přileb LS do naší republiky, které tímto děkujeme.

co že se soutěží víte, teď ale co udělat pro to, abyste přilbu vyhráli. Nic víc a nic míň než správně odpovědět na otázku „Kolik modelů výklopných helem je v nabídce českého distributora LS2?“. Pozor, jde trochu o chyták, zajímá nás počet modelů, ne všech barevných variant (těch je samozřejmě mnohem víc). Pokud si nebudete vědět rady, doporučili bychom se podívat na stránky www.ls2.cz…ale to už je na vás. Správnou odpověď nám pošlete do 25.1.2024 (opravdu až příští leden, nejedná se o překlep) na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Strobe a když odpovíte správně a ještě budete mít nejvíc štěstí, bude přilba vaše!

Update – uzavření soutěže:

Kdo se může těšit na přilbu LS2 FF908 Strobe II Autox?

Tentokrát jste měli na správnou odpověď hromadu času, protože jsme soutěž vyhlásili v posledním loňském vydání Motorbike. A bylo to znát, redakční schránka málem praskala ve švech, kolik nám těch odpovědí přišlo… teď samozřejmě lehce kecáme, protože odpovědi přišly samozřejmě mailem. Ale u toho je zase blbé psát, že by praskal ve švech… no, prostě tím chceme říct, že odpovědí nám dorazilo habakuk. A nedivíme se, mít šanci získat před sezónou novou přilbici jistě stojí za tu chvilku, kdy člověk napíše a odešle mail. Ovšem přestože bylo těch mailů hodně, výklopná přilba LS2 FF908 Strobe II Autox s integrovanou sluneční clonou, pohodlně ovladatelnou výklopnou bradou s kvalitními kovovými zámky, plně vyjímatelným a pratelným komfortním antibakteriálním interiérem z hypoalergenních materiálů i účinným regulovatelným větracím systémem je jen jedna (ještě jednou za ní děkujeme dovozci LS2 do ČR, společnosti ASP Group) a tak jí získal ten, kdo nejen správně odpověděl na soutěžní otázku, ale měl též ze všech soutěžících i nejvíce štěstí. A kdo tedy helmu vyhrál? Správnou odpověď poslal a nejvíc štěstí měla: Marie Machů z Uherského Brodu, gratulujeme!

Jo, ještě ta správná odpověď (pro těch pár jedinců, kteří se netrefili): na otázku „Kolik modelů výklopných helem je v nabídce českého distributora LS2?“ bylo správnou odpovědí, že jich je 6 (jak se můžete přesvědčit na stránkách www.LS2.cz).

Výherci ještě jednou gratulujeme! A znovu připomínáme, že s odpovědí je potřeba poslat i své kontaktní údaje včetně telefonu a adresy, kam případně výhru zaslat. Bez těchto údajů nemůžete být do soutěže zařazeni!

reklama


reklama


reklama