Skip to content
reklama


All American Fest vstoupí do dalšího ročníku s novým gastro programem

All American Fest vstoupí do dalšího ročníku s novým gastro programem

Text a foto: TZ
Text a foto: TZ
Text a foto: TZ

All American Fest (dříve Prague Harley Days) neboli tradiční oslava konce léta v duchu Ameriky, motocyklů, gastronomie, zábavy, adrenalinu, sportu i rodinného vyžití, a především svobody a volnosti, vstoupí do dalšího ročníku se zcela novým gastronomickým programem. Ten přinese to nejlepší typického amerického pojetí street food a přípravy nejrůznějších pokrmů pod širým nebem. Chybět nebudou ty nejikoničtější americké speciality, nejen burgery, ale i steaky, žebírka, křidýlka či hranolky, ale i pravé americké drinky a dezerty. K tomu všemu pochopitelně řada soutěží, kulinárních workshopů s neuznávanějšími grill a BBQ mastery z celého světa, ale i našimi top šéfkuchaři. Poslední prázdninový víkend, 30. srpna až 1. září, tak opět pražské holešovické Výstaviště zažije velkolepou oslavu Ameriky, svobody a volnosti v pravém slova smyslu!

All American Fest / Prague Harley Days nabídne i v roce 2024 nabitý 3denní program skutečně pro všechny návštěvníky různých věkových kategorií. Nebudou chybět motocykly, zejména Harley-Davidson a jejich tradiční spanilá jízda centrem Prahy, ale ani pořádná dávka adrenalinu, díky open-air podobě FMX Gladiator Games s těmi nejlepšími hvězdami freestyle motokrosu a jejich exhibicemi, a pochopitelně si na své si přijdou i rodiny s dětmi, stejně tak milovníci hudby, zábavy a podívané všeho druhu.

„V letošním roce jsme si dali za cíl vedle nabitého programu zásadně posílit gastronomické vyžití. Chceme ukázat, že All American Fest a americká gastronomie nejsou jen burgery a že na své si přijdou i ti, kteří zrovna klasickým burgerům neholdují. Chceme se vařením po širým nebem bavit, ochutnávat žhavé kulinářské novinky, poctivou klasiku a nejrůznější západní speciality a ukázat americkou gastronomii v celé její šíři a rozmanitosti. Aktuálně připravujeme úplně nový koncept našeho gastro programu a těšíme se až ho budeme moci odtajnit, protože věříme, že nic takového tu ještě nebylo,“ říká Jaroslav Vavřina, organizátor All American Festu.

V rámci kulinárního programu navíc nebude zapomenuto ani na nejrůznější soutěže a food výzvy. Do nich se budou moci zapojit i amatéři a nadšení milovníci vaření a veškeré přípravy jídel pod širým nebem.

All American Fest tak bude i letos stát za to! Vyznačte si ve svých diářích a plánech na léto už nyní termín pátek 30. srpna až neděle 1. září 2024 a užijte si třídenní party v Praze s námi, protože u toho nesmíte chybět! Ať už dorazíte na Harleyi nebo na čemkoli jiném i jakkoli jinak.

Vstupenky je navíc možné zakoupit už nyní!

Připraveny jsou i speciální balíčky obsahující vstupenku a limitovanou edici dámského či pánského trička Prague Harley Days nebo nabitý balíček se vstupenkou, limitovanou edicí trička, náramkem, nášivkou a kovovým odznakem ke 12. ročníku Prague Harley Days.

https://www.ticketlive.cz/cs/event/all-american-fest-2024

Jednodenní vstupenka – 500 Kč

Celoeventová vstupenka – 1 200 Kč

Balíček celoeventová vstupenka + tričko – 1 500 Kč

Balíček celoeventová vstupenka + tričko, náramek, nášivka, odznak – 2 300 Kč

KDY: 30. 8 – 1. 9. 2024

KDE: Praha, Výstaviště Holešovice

https://www.ticketlive.cz/cs/event/all-american-fest-2024

Více informací na www.allamericanfest.cz

reklama


reklama


reklama