Skip to content
reklama


MBP C1002V

MBP C1002V

Text a foto: TZ
Text a foto: TZ
Text a foto: TZ

Motocykl pro nejnáročnější zákazníky s velkorysou výbavou a značkovými komponenty nejvyšší kvality. To je Power Cruiser MBP C1002V. Nadčasový design typu cruiser, který ale zároveň zůstává věrný svým klasickým kořenům. Osazen je dvouválcovým motorem V-Twin s objemem 997 ccm. Společnost MBP tak zdokonalila klasický styl cruiseru a vylepšila pocit z jízdy o hřmotný motor do V a elegantní design.

C1002V není typický cruiser, ale může se pochlubit současnou spolehlivostí a atraktivními prvky s futuristickým nádechem. Jezdci si mohou užívat zkosená řídítka, zkosenou přední část a dvojité koncovky výfuku, které známe a milujeme z pohodlných cruiserů. Ať už plánujete, že se stane vaším každodenním společníkem, nebo parťákem na víkendových výletech, tento cruiser bude ve všech ohledech dokonalý.

Srdcem tohoto cestovního motocyklu je mohutný čtyřtaktní motor V-Twin o objemu 997 cm3 s úhlem natočení válců 80°. Nahý design ukazuje výkonný motor, který je schopen vyvinout maximální rychlost 198 km/h a dává 70 kW při 7600 ot/min. Kapalinou chlazený systém a šestistupňová převodovka udávají tempo prostřednictvím řemenového převodu a zajišťují spolehlivou jízdu bez náročné údržby. Elektronické vstřikování paliva Bosch zajišťuje vždy přesný výkon. Plnobarevný 5″ digitální přístrojový panel TFT přináší nové technologie do konstrukce inspirované starou školou, takže můžete snadno sledovat všechny jízdní metriky najednou.

Aby bylo dosaženo bezkonkurenční úrovně pohodlí a stability, je motocykl C1002V postaven na kvalitním odpružení a novém setu kol. Teleskopická vidlice KYB upside-down poskytuje 120 mm zdvihu a zadní tlumič KYB Pro- link nabízí 90 mm tlumení, které pohlcuje nerovnosti na silnici. Přední pneumatika 130/70R18 a ultra široká zadní pneumatika 240/40VR18 Metzeler zajišťují robustní a kontrolovanou jízdu, zatímco stříbrno-černá litá kola dotvářejí moderní vzhled. Přední kolo brzdí nejsilnější dostupný brzdový systém tvořený dvěma 320mm kotouči, vzadu pak jeden 300 mm kotouč. Obě kola jsou vybavena třmeny J.Juan se systémem Bosch ABS, který zajišťuje bezpečné a předvídatelné brzdění bez ohledu na podmínky. Nahoře umístěné sedlo spolujezdce slouží jako opěradlo pro hlavního jezdce a nabízí tak klasický, uvolněný cruiserový posez včetně opěrek nohou.

Stejně jako moderní modely automobilů, i motocykly MBP využívají technologii IOT s geolokačním polohovým systémem (GPS) a mobilním připojením ve spolupráci se specializovanou firmou Motwi(tm) Technologies. Všechny motocykly MBP jsou vybaveny jednotkami MCU (Motorcycle Connectivity Unit) s vyhrazeným připojením s počátečním bezplatným tarifem, který se může lišit v závislosti na modelu a zemi. Takzvaná „MBP Connect“ je exkluzivní aplikace, díky které mohou majitelé MBP po předběžné registraci a aktivaci využívat nové bezpečnostní nástroje, jako je systém snímačů vibrací a pohybu, dálkové vypnutí a nouzové tlačítko. Další funkce aplikace umocňují požitek z jízdy mezi touto exkluzivní komunitou při skupinových jízdách, chat s podporou MBP a kompletní moto metriky. Aplikace automaticky aktualizuje všechny trasy bez nutnosti připojení bluetooth, protože motocykly mají vlastní službu připojení k internetu.

Text a foto: TZ

reklama


reklama


reklama