fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž s MBW – uzavřeno!

První letošní soutěž – s MBW – uzavřeno!

 

Sice trochu polevíme, tři soutěže teď vážně nebudou, ale alespoň jedna ano. A jako vždy můžete vyhrát moc hezkou cenu, konkrétně žhavou letošní novinku značky MBW, sportovní rukavice GT-TECH. Jde o certifikované rukavice s použitím klokaní kůže v dlani, s karbonovými protektory na kloubech, Schoeller Keprotec kevlarovou tkaninou na palci, vyztuženou dlaní a s výztuhou zápěstí s protektory v kombinaci s porotenem. Rukavice mají dvojí zapínání na suchý zip a jejich cena je 1890,-Kč (takže za chvíli přemýšlení nad soutěžní otázkou stojí, ne?). Navíc, když odpovíte správně a budete mít štěstí, si můžete vybrat ze tří barevných provedení: černobílé anebo ve variantě s červenými či fluo-žlutými prvky. Ale teď už slíbená soutěžní otázka: „Proč se používá u moto výstroje klokaní kůže?“.  Rovnou napíšeme, že těch důvodů je víc a protože jde o těžší otázku, dáme vám nápovědu:

a) Protože je klokaní kůže odolnější proti oděru než hovězí kůže stejné tloušťky

b) Protože se klokani přemnožili

c) Protože klokaní kůže nikdy nepromokne

 

 

Otázku znáte a jestliže tedy chcete vyhrát rukavice, pošlete nám správnou odpověď do 27.2.2019 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Rukavice MBW. Jako vždy připomínáme, abyste nezapomněli připojit své kontaktní údaje včetně telefonu – bez těchto informací vás nemůžeme do řad soutěžících zařadit a nic nevyhrajete. A bude vám zima na ruce :)

 

A kdo tedy nakonec vyhrál? 

Na sportovní rukavice MBW GT-Tech se může těšit p. Strejček z Nového Boru – gratulujeme a užijte si je! Ostatní nesmutněte, můžete zkusit štěstí příště!

 

www.mbw.cz

Text: Motorbike

Foto: MBW

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz