Motorky a všechno
co k nim patří!

Březnové vydání Motorbike v prodeji!

Více informací o aktuálním vydání zde.

více

Soutěž o lístky na Gladiator Games!

První listopadovou sobotu, 3. 11. 2018, ožije pražská O2 arena opět v duchu freestyle motokrosu v podání těch největších hvězd české i světové FMX scény! Na programu je totiž další ročník FMX Gladiator Games, freestyle motokrosového svátku, který v Praze tradičně přivítá nejzářivější esa FMX světa. Z českých jezdců nebude chybět například Libor Podmol, Filip Podmol, Petr Pilát nebo Martin Koreň, ze světových pak Edgar Torronteras, Daniel Bodin a řada dalších. Diváci se mohou těšit na motocykly létající vzduchem, nejnovější FMX triky, salta na strojích Harley-Davidson či sněžných skútrech atd.

Akce nabídne návštěvníkům rovněž možnost nahlédnout do zákulisí, prozkoumat skokanské rampy nebo vyfotit se s jezdci a hvězdami freestyle motokrosu.

Organizátor této nejstarší evropské FMX show nám poskytl do soutěže 2 x 2 lístky (díky moc) a k tomu, abyste je vyhráli právě vy, je potřeba správně odpovědět na soutěžní otázku (a mít samosebou trochu štěstí): O kolikátý ročník FMX Gladiator Games letos půjde?

Možnosti vám tentokrát nedáme, ale poradíme, abyste správnou odpověď zkusili najít na webovkách akce (www.fmxgladiatorgames.com), kde se dozvíte i další podrobnosti.

Správnou odpověď nám pošlete do 26.9.2018 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Gladiator Games a opět nezapomeňte připojit své kontaktní údaje včetně telefonu (bez kterých bychom vás museli jako obvykle ze soutěže vyřadit). Hodně štěstí!

Produkce/ asistent

Kateřina Šafaříková
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz