fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

HARLEY-DAVIDSON OZNAMUJE GLOBÁLNÍ PŘEDSTAVENÍ NOVINEK „FROM EVOLUTION TO REVOLUTION“

HARLEY-DAVIDSON OZNAMUJE GLOBÁLNÍ PŘEDSTAVENÍ NOVINEK „FROM EVOLUTION TO REVOLUTION“

Registrace na virtuální akci již byla spuštěna

 

Harley-Davidson oznamuje představení nového modelu uprostřed jízdní sezóny – „From Evolution to Revolution.“ Virtuální představení proběhne 13. července v 17:00 CET. Tento nový model následuje po vzrušujícím příchodu motocyklu Harley-Davidson Pan America 1250 s úplně novým motorem Revolution Max na dealerství po celém světě.

„Po úspěšném spuštění prodeje našeho prvního motocyklu v segmentu adventure touring, modelu Pan America, se těšíme na odhalení dalšího úplně nového motocyklu, postaveného na platformě Revolution Max, který obohatí sportovní segment a předvede nedostižné technologie, výkon a styl Harley-Davidson,“ říká Jochen Zeitz, prezident a generální ředitel Harley-Davidson.

Při představení budou oznámeny hlavní údaje o novém motocyklu spolu s informacemi od vedení společnosti Harley-Davidson, produktových expertů a vášnivých jezdců, kteří se podíleli na vývoji dalšího nového výkonného modelu, který se objeví na dealerstvích Harley-Davidson® ještě v roce 2021.

Chcete-li se zúčastnit představení novinek „From Evolution to Revolution,“ registrujte se na webu www.H-D.com/JulyReveal.

Text a foto: TZ

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz