fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Aruba.it Racing Ducati tým – testování pokračovalo v Portugalsku

Po debutu na okruhu ve španělském se Jerezu se tým Aruba.it Racing – Ducati přesunul do Portugalska na okruh Portimao, kde se týmová dvojice Chaz Davies a Marco Melandri vydala najíždět další důležitá tréniková kola před oficiálním MotoGP testováním, které proběhne ve druhé polovině února na okruhu Phillip Island v Austrálii.

Oba jezdci testovali různé nastavení motoru, elektroniky a podvozku, aby mohli porovnat, které úpravy Panigale R vyhovují nejvíce. Tyto testy navíc pomáhali jezdcům a celému týmu nasbírat důležitá data ohledně tratě, která se letos vrací do kalendáře.

dukati3

Po dvou dnech zajeli Davies a Melandri své nejlepší časy v hodnotě 1: 41,813 a 1: 43,344. Aruba.it Racing – Ducati tým bude pokračovat v testování během února v Austrálii na okruhu Phillip Island při tradičních předsezónních testech před úvodním závodem MS.

dukati

Chaz Davies:“ Za poslední dva dny jsme udělali hodně práce, stejně jako při testování v Jerezu a myslím, že můžeme být s výsledky spokojení. Měli jsme štěstí na počasí, protože déšť nás poslal do boxů pouze na během prvních hodin sobotního testování. Nebylo jednoduché nalézt optimální nastavení, protože podklad je místy zvlněný. Po dvou měsících pauzy jsem rád, že se nám podařilo absolvovat tyto testy a získat zpět jistotu na motorce, protože jen v Portugalsku jsme najezdili více než 700 km. Tým odvádí skvělou práci a cítíme se skvěle před úvodem sezony.“

dukati2

Marco Melandri:“ Snažili jsme se najezdit hodně jízd na úrovni délky celého závodu, ale občas to nebylo jednoduché, protože jsme testovali nastavení, které nepřineslo očekávaný přínos a také testování ovlivňovala trať, která je místy opravdu velmi zvlněná. Do této doby proběhlo vše velmi pozitivně a máme s týmem slušný základ do závěrečných oficiálních testování před začátkem sezony.“

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz