Skip to content
reklama


Soutěž Motorbike 12/2021 – o helmu LS2 FF 800 Storm Racer – uzavřeno

Soutěž Motorbike 12/2021 – o helmu LS2 FF 800 Storm Racer – uzavřeno

Text a foto: Motorbike
Text a foto: Motorbike
Text a foto: Motorbike

Tentokrát jde o soutěž nejen na prosinec, ale i na leden, protože první Motorbike nového roku vychází tradičně až v únoru.

A že je tentokrát soutěžit o co! I když to je vlastně u nás vždy…no, každopádně, tentokrát je ve hře integrální sportovně-cestovní helma LS2 Storm (cena 4 399,-Kč), s vnitřní sluneční clonou, vynikajícím komfortem a vysokou bezpečností. Má lehkou skořepinu, čiré plexi s úpravou proti poškrábání, nosní deflektor, podbradní spoiler, větrání s uzavíratelnými vstupy, vyjímatelný a pratelný hypoalergenní interiér a zapínání ocelovou rychlosponou. Integrální helma Storm nabízí parametry, výbavu a vlastnosti přileb, které stojí dvakrát až třikrát více, ale protože LS2 vyrábí své přilby ve vlastní továrně, dokáže nabídnout kvalitu za dostupnou cenu.

A teď ji můžete mít i vy. Tedy když budete mít nejvíc štěstí a ještě k tomu nám správně odpovíte na otázku „ Z jakého materiálu je vyrobena skořepina této přilby?“. Nápověda žádná nebude, kdo to neví, ať se podívá na web dovozce www.ls2.cz, určitě to tam najde. A když nenajde, helmu si nezaslouží.

Času máte hromadu, správnou odpověď pošlete na náš mail asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Storm do 31.1.2022 a jako vždy nezapomeňte poslat i své kontaktní údaje, včetně telefonu. Bez toho to holt nejde. Držíme jako vždy všechny palce, co jich v redakci máme! 

EDIT – Soutěž je uzavřena!

Výhercem helmy LS2 FF800 STORM RACER se tentokrát stává: Martin Pospíšil z Rožnova pod Radhoštěm. Gratulujeme!

reklama


reklama


reklama