Skip to content
reklama


Přilba HJC RPHA 1 – tip na vánoční dárek

Přilba HJC RPHA 1 – tip na vánoční dárek

Text a foto: Bonmoto
Text a foto: Bonmoto
Text a foto: Bonmoto

Ze závodního okruhu přímo na tvoji hlavu! HJC uvádí na trh svou dosud nejlepší sportovní přilbu, která byla doteď dostupná pouze pro licencované závodníky.

A že je na co se těšit, TOP bezpečnost ti totiž zaručí závodní FIM homologace. Přilba je samozřejmě určená i do běžného provozu, o což se stará nová a bezpečnější norma ECE 22.06, která sice ještě není povinná, ale „Jednička“ už ji má! Skořepina je vyrobena z léty prověřeného multikompozitního P.I.M Plus materiálu (karbon, kevlar, skelné vlákno), aerodynamicky je upravena pro sportovní jízdu, kterou ještě umocňuje závodní spoiler.

O ten nejlepší tepelný komfort se postarají ACS ventilace a Silver Cool interiér, který je samozřejmě kompletně vyjímatelný, pratelný a upravený jak pro vkládání dioptrických brýlí, tak pro instalaci bluetooth komunikace . Zůstává samozřejmě i možnost úpravy interiéru na míru, tak jak to znáš z ostatních modelů RPHA.  Za super cenu dostaneš v balení kromě spoileru také druhé tmavé plexi, protimlžící pinlock folii a závodní trhačky.

Tak na co ještě čekáš? Vyber si z 8 barevných variant, včetně limitované RedBull grafiky, a zažij pocit opravdového závodníka na vlastní kůži! Všechny RPHA 1 najdeš již teď na www.bonmoto.cz a v roce 2022 i přímo na pobočkách!

Cena: od 17 990 Kč

reklama


reklama


reklama