Skip to content
reklama


Kurz První zkušenost – Pitland – tip na vánoční dárek

Kurz První zkušenost – Pitland – tip na vánoční dárek

Text a foto: Motorbike, archiv
Text a foto: Motorbike, archiv
Text a foto: Motorbike, archiv

Náš časopis s Pitlandem dlouhodobě spolupracuje a tak vám můžeme s čistým svědomím doporučit jako vánoční dárek jeho kurz První zkušenost.

Jak název napovídá, tento kurz vám otevírá dveře do Pitlandu. Během něj si osaháte e-Pit (elektrický pitbike), otestujete své možnosti a schopnosti na kruzích i na dráze a protože si v Pitlandu zakládají na individuálním přístupu, nebudete jen bezduše někde kroužit, ale během jízdy s vámi bude pomocí interkomu propojený instruktor, který vám bude radit, co dělat případně jinak a lépe (v Pitlandu se trénuje v malých skupinkách, maximálně po 3 jezdcích, takže se vám dostane té nejvyšší péče).

Program má 2 hlavní části – trénink na kruzích a měřené rozjížďky na dráze, během kterých se budete věnovat  těmto oblastem: pohled hlavou do zatáčky, správné držení těla, hlavy, práce rukou, správný posez na motorce, pozice, práce nohou, jízda na oválu, osmičce, slalom apod. Něco nového se zde tedy naučíte, v tom, co už znáte, se zdokonalíte a hlavně si užijete obrovskou porci zábavy! A ani nemusíte mít vlastní výstroj, vše vám v Pitlandu půjčí…více informací na webovkách.

PS: při zadání kódu: PITLAND10 máš 10%slevu! (Platí do31.12.2021)

www.pitland.cz

cena: 2 400Kč

reklama


reklama


reklama