Skip to content
reklama


LS2 Scope – soutěž o helmu Motorbike 4/2022

LS2 Scope – soutěž o helmu Motorbike 4/2022

Text a foto: Motorbike
Text a foto: Motorbike
Text a foto: Motorbike

Soutěž o výklopnou přilbu LS2 FF902 SCOPE ARCH GLOSS WHITE TITANIUM

LS2 Scope Arch White Titanum

Nová přilba se vždy hodí a zvlášť, pokud jde o tak sofistikovaný kousek, jako je LS2 FF902 Scope, kterou nám pro vás dodala společnost ASP group s.r.o., dovozce těchto přileb.

LS2 FF902 Scope (v ceně 4 399,-Kč) je sportovně-cestovní výklopná helma střední řady s integrovanou sluneční clonou, s vynikajícím poměrem kvality a ceny. Její skořepina je vyrobena z HPTT kompozitu, přilba má čiré Anti-UV plexi s úpravou proti poškrábání, regulovatelný ventilační systém, vyjímatelný bradový spoiler, plně vyjímatelný a pratelný interiér, zapínání ocelovou rychlosponou, přípravu pro Bluetooth komunikátor a umožňuje pohodlné nošení dioptrických brýlí. Folii Pinlock Max Vision k ní dostanete zdarma.

Líbí se vám?

Věříme, že ano a aby dělala radost právě vám, musíte mít jednak při soutěži štěstí. Ovšem hlavně správně zodpovědět soutěžní otázku „Kolik barevných variant helmy LS2 Scope je aktuálně v oficiální nabídce?“. Uznáváme, že je to otázka docela těžká, takže dáme nápovědu: podívejte se na www.ls2.cz, měli byste to tam najít…

Správnou odpověď nám pošlete do 3.5.2022 na mail asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Scope. S standardně s ní pošlete i své kontaktní údaje, včetně telefonu a adresy – bez toho to bohužel nejde. Držíme palce!

Mrkněte i na naše další články.

reklama


reklama


reklama