Skip to content
reklama


EURO BIKE FEST 2022

EURO BIKE FEST 2022

Text a foto: TZ
Text a foto: TZ
Text a foto: TZ

14. ročník největšího československého motofestivalu pro motorkáře i nemotorkáře z celého světa!

Výběr skvělé zábavy a nezapomenutelných zážitků ve čtyřech dnech. Tentokrát už v klasickém termínu od 26.5.2022 do 29.5.2022.

„MOTORCYCLES – ROCK & ROLL – EXTREME SPORTS“

Jsi motorkář, nemotorkář? U nás si každý přijde na své! Ať už přijedeš na silničce, chopperu, plechovkou nebo jen pěšky, jsi vítán, kamaráde!
Areál EURO BIKE FESTU je situován pod „PÁLAVSKÝMI VRCHY“ na ploše větší než dvacet hektarů, propojen s překrásnými „MUŠOVSKÝMI JEZERY“! Už tohle je silný základ pro ty nejlepší zážitky!


Uvidíš tisíce motorek všech typů, značek, barev a jedinečností. Máš rád klasiku, choppery, cestovní kousky nebo to rád řežeš na super-sportu? U nás uvidíš vše. A nejeden unikát!
Muziku vždy vyladíme od A po Z! Můžeš se těšit na více než 20 kapel, na dvou scénách a také DJ produkci.

Náš program každoročně obohacujeme tvrdými FIGHTY v boxu, K1, Muay Thai i MMA. Nezapomenutelné KASKADÉRSKÉ kousky, FMX show, WAKEBOARD SHOW na již zmíněných jezerech, motorcycle-custom show BIG LAKE CUSTOM, lety vrtulníkem, letní kino plné romantiky. Pro romantiky případně i plavby lodí ( info pro neromantiky : po čas plavby je neomezená konzumace vína). Různé ADVENTURE besedy, workshopy, věhlasný ZOMBIE BĚH na břehu laguny, a nebo se můžeš nechat třeba potetovat v rámci našeho tattooconvention BIG LAKE TATTOO!
Nemáš čas? Zůstaneš doma? Nechce se ti? Zamáčkni slzu!

Více info na: www.eurobikefest.cz

Euro Bike Fest 2022

reklama


reklama


reklama