Skip to content
reklama


Soutěž Motorbike 11/2021 o rukavice CFMOTO – uzavřeno

Soutěž Motorbike 11/2021 o rukavice CFMOTO – uzavřeno

Text a foto: TZ
Text a foto: TZ
Text a foto: TZ

Rukavice CFMOTO Summer

Druhou soutěžní cenu na listopad, neméně hodnotnou, nám dodala společnost Journeyman.cz, dovozce značky CFMOTO. A s touto značkou souvisí logicky i ona cena, jde o krátké, letní rukavice CFMOTO Summer, vhodné pro motocyklové i čtyřkolkové jezdce. Rukavice mají nejen atraktivní a funkční design i výrazné grafické provedení, ale dbalo se u nich i na bezpečnost: mají zesílenou koženou ochranu na exponovaných místech, plastovou ochranu kloubů a aby vám nespadly, nechybí ani stahovací pásek (suchý zip) na zápěstí. Jejich materiálem je nylon (50%), kůže (30%), umělá kůže (15%) a spandex (5%), můžete je tedy s trochou opatrnosti prát i v pračce.

Co musíte udělat, abyste tyhle rukavičky v ceně 1020,-Kč získali? Samozřejmě správně odpovědět na soutěžní otázku.

Ta zní: „Kdo se stal ambasadorem modelové řady CFMOTO 300? Vyjmenujte konkrétně ambasadory motocyklů CFMOTO 300SR a CFMOTO 300NK“. Pokud to náhodou nevíte, nápovědu naleznete na webech journeyman.cz a cfmoto.cz v sekci aktuality/novinky.

Správnou odpověď pošlete opět do 5.12.2021 na mail asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem CFMOTO a když budete mít štěstí, mohou být rukavice právě vaše! Jo, a nezapomeňte poslat i své kontaktní údaje, včetně telefonu, jinak…no, vždyť už to znáte: žádné údaje, žádná výhra.

Držíme palce!    

Edit: Soutěž je uzavřena!

A kdopak vyhrál rukavičky CFMOTO Summer? Správných odpovědí přišla drtivá většina, je tedy vidět, že máte přehled. Ambasadory těchto dvou modelů jsou samozřejmě Veronika Hankocyová a Michal Indi Dokoupil. Štěstí se tentokrát usmálo na Jiřího Berana z Krhanic. Gratulujeme!

reklama


reklama


reklama