fbpx Skip to content
reklama


Soutěž Motorbike 11/2021 o mikinu Psí Hubík

Soutěž Motorbike 11/2021 o mikinu Psí Hubík

Text a foto: Motorbike

V listopadu už teploty vyžadují se trochu přiobléct a tak by to chtělo třeba novou mikinu. Ve spolupráci se značkou Psí Hubík jsme si proto v listopadu připravili soutěž právě o mikinu Psí Murzim.

A soutěžit mohou jak kluci, tak i holky, protože mikina se vyrábí jak v pánském, tak i dámském provedení. Jde o značkovou mikinu v ceně 1399,-Kč s propracovanými detaily v trikolóře českých barev (mikina byla vyrobena v limitované edici k výročí 30 let existence firmy PSí). Unikátním řešením je zvýšený límec, který plynule přechází v kapuci a tvoří tak nejen dokonalý vzhled, ale i hřejivou ochranu v oblasti krku. Mikina má klokaní kapsu, vroubkované manžety rukávů a spodního lemu.

Mimochodem, víte, co znamená Murzim? Pokud ne, tak vězte, že jde o hvězdu v souhvězdí Velkého psa, vzdálenou od Země asi 490 světelných let…to jsme ale chytří,co? No jasně, že jsme! A díky tomu umíme používat Google.

Ale zpět k soutěži. Abyste mikču vyhráli, nemine vás soutěžní otázka ve znění: „Uveďte alespoň jednoho závodníka, který v roce 2021 testoval na závodu Rallye Dakar airbagovou vestu ve spolupráci s PSí Hubík“. Pokud si nejste jistí, nápovědu naleznete na www.psihubik.cz. No a pak už stačí nám správnou odpověď poslat do 5.12.2021 na náš mail asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Hubík a mít štěstí. Jako vždy nezapomeňte uvést vaše kontaktní údaje, včetně telefonu. Bez toho to bohužel nejde.

reklama


reklama


reklama