Skip to content
reklama


Indian Motorcycle představuje nový Scout Rogue

Indian Motorcycle představuje nový Scout Rogue

Text a foto: TZ
Text a foto: TZ
Text a foto: TZ

Výkonný, spolehlivý, pohodlný a obratný – nový Scout Rogue nabízí nejagresivnější styl a ztělesnění výkonu v ikonické modelové řadě Indian Scout

Indian Motorcycle, první americká motocyklová značka, uvádí na trh nejagresivnější verzi svého ikonického modelu Indian Scout v podobě novinky Scout Rogue. Ten je díky svému stylu a prvkům zaměřeným na výkon ztělesněným výrazem síly a ostrých loktů. Scout Rogue, ze kterého výkon přímo vyzařuje, si říká o více plynu a je připraven na vše, co mu přijde do cesty.

Scout Rogue, který kombinuje ikonický design s moderním stylem, přitahuje pozornost a inspiruje jezdce k odvážnější sebeprezentaci. Řada nových prvků, včetně čtvrtkapotáže, řídítek mini ape-hanger, sportovního sedla, temných blatníků a ventilových vík a 19palcového předního kola dodává Scoutu Rogue drsný a ostrý jízdní projev. Osvědčená pohonná jednotka řady Scout nabízí pořádnou porci výkonu a točivého momentu v nízkých otáčkách pro svižnou akceleraci.

„Mnoho motorkářů má s jízdou spojený pocit drsňáka – odvážné vyjádření svobody a individuality, které spojuje jezdce – a Scout Rogue to přináší jako na dlani,“ říká Aaron Jax, viceprezident Indian Motorcycle. „Je to pocit, který lze zažít pouze na motorce, a který vytváří naprosto jedinečnou úroveň kamarádství a komunity. O tom je Scout Rogue.“

V podobě modelu Scout Rogue přichází do rodiny Scout motocykl pro jezdce, kteří chtějí vyčnívat z davu. Scout Rogue vzbuzuje u jezdců důvěru díky nízkému sedlu a ovladatelnému rozvoru kol, zatímco nízké těžiště poskytuje vynikající ovladatelnost pro všechny jezdce – bez ohledu na zkušenosti a úroveň dovedností.

Pro jezdce, kteří chtějí přizpůsobit motocykl svým vlastním představám, je tu široká nabídka příslušenství Indian Motorcycle, které vylepší jízdní vlastnosti, styl a komfort.

Příslušenství Performance

Jezdci mohou dosáhnout hladší a pohodlnější jízdy se zvýšeným zdvihem odpružení nastavitelných zadních tlumičů Piggyback. Pomocí otočných ovladačů lze snadno nastavit kompresi a odskok útlumu.

Styl a informace

Extra osobitý styl a více informací o výkonu mohou jezdci získat díky přídavnému otáčkoměru s kontrolkou řazení. Přídavný otáčkoměr s kontrolkou řazení, který se montuje vedle standardních přístrojů, dává jezdci přehled o otáčkách motoru a vylepšuje sportovní styl motocyklu. LED kontrolka upozorňuje na doporučené otáčky k řazení.

Příslušenství Comfort

Ať už jezdíte sólo nebo ve dvou, prohlížíte si město nebo urazíte porci kilometrů, Indian Motorcycle nabízí řadu komfortního a turistického příslušenství. Majitelé modelu Scout Rogue si mohou přizpůsobit ergonomii pomocí sedla Rider Comfort. Sedlo Syndicate 2-up a nízká opěrka Syndicate pak zvyšují pohodlí spolujezdce. Pokud se balíte na dlouhou cestu, může se hodit černá sedlová brašna. K dispozici je také držák na zavazadla Solo a černá vodotěsná brašna Solo Rack Bag.  

Nové příslušenství

Navíc je nyní v nabídce čtvrtkapotáž a sportovní jednomístné sedlo Scout Rogue, které lze použít také jako příslušenství k modelům Scout a Scout Bobber. Čtvrtkapotáž Indian Motorcycle dodává osobitý styl a zvyšuje atraktivitu přední části motocyklu. Kapotáž obepíná přední světlomet a vytváří klasický a zároveň sportovní vzhled. Lze ji barevně sladit s modely Scout Rogue, modely Scout 2015–2022 a modely Scout Bobber 2018–2022. Sportovní jednomístné sedlo Indian Motorcycle Syndicate poskytuje pohodlí při dlouhé jízdě, protože zvednutý zadní okraj vytváří pohodlnou opěrku, která jezdce podrží na místě při prudké akceleraci. Vnitřní polstrování se vyznačuje ideální kombinací komfortu a pevnosti a černý vinylový potah imitující kůži dlouhodobě odolá každému počasí. K dispozici jako příslušenství pro modely Scout Bobber 2018-2022.

K modelu Scout Rogue je v nabídce také speciální kolekce oblečení a vybavení Indian Motorcycle. Kolekce Rogue ztělesňuje temný styl a byla navržena pro muže a ženy, kteří hledají jednoduché, čisté linie s tóny černé a šedé.

Scout Rogue o výkonu 70 kW (94 k) pohání kapalinou chlazený vidlicový dvouválec o objemu 1133 cm3. K dispozici jsou barevné varianty Sagebrush Smoke, Black Smoke Midnight a Stealth Gray.

Pro začínající jezdce bude Scout Rogue k dispozici také ve specifikaci, vhodné pro skupinu řidičského oprávnění A2.

Cenu a dostupnost ve vašem regionu vám sdělí váš tiskový zástupce Indian Motorcycle.

Poznámka: Na fotografiích je model určený pro Severní Ameriku a může být vybaven příslušenstvím. Modely pro jiné trhy se mohou lišit.

reklama


reklama


reklama