Skip to content
reklama


Honda nabízí kurzy bezpečné jízdy s Mírou Lisým

Honda nabízí kurzy bezpečné jízdy s Mírou Lisým

HONDA vám nabízí tréninky bezpečné jízdy pod vedením jednoho z nejuznávanějších instruktorů české motocyklové scény, Mirka Lisého a to nejen pro začínající jezdce, ale také pro ty, kteří chtějí zlepšit své jezdecké dovednosti v jedné stopě.

Honda-skola jizdyHONDA a Mirek Lisý a  zahájili spolupráci s jasným záměrem: naučit a zdokonalit zájemce v rámci školy jízdy v umění bezpečně ovládat motocykl. Jakýkoli – silniční, enduro, krosový nebo okruhový. Cílem je, aby si náležitě proškolení účastníci tento krásný koníček maximálně užívali, bezpečně ovládali svůj stroj a z cest se vždy vrátili v pořádku.

Důraz se klade na poskytování kvalitních a individuálních služeb a spokojeného zákazníka, který se bude rád vracet. Motoškola Míra Lisý provádí instruktáž na motocyklech Honda: Crossrunner, CB650F a CFR250L.

Jednotlivé kurzy je možné zakoupit u kteréhokoliv autorizovaného prodejce motocyklů Honda v ČR.

Základní trénink: cena 3.590,- Kč vč. DPH

Doba trvání: 4 hodiny

Místo: Středočeský kraj

Určeno pro: začátečník, pokročilý

Typ motorky: všechny

Popis: trénink probíhá na uzavřené ploše. Trénink je hodně individuální o počtu max. 6 účastníků na 2 instruktory. Obsahuje sestavu cviků jako např. slalomy v pomalých rychlostech, ovládání motocyklu v pomalých rychlostech, správný průjezd zatáčkou, krizové brzdění atd. Součástí je také vyjížďka do provozu mimo uzavřenou plochu a kontrola stavu motocyklu před začátkem trénování a rady z jeho nastavením. Součástí jsou krátké teorie, při nichž je možnost se lehce občerstvit z vlastních zásob.

Trénink v provozu: cena 2.590,- Kč vč. DPH

Doba trvání: 3-4 hodiny

Místo: Středočeský kraj

Určeno pro: mírně pokročilý, pokročilý

Typ motorky: všechny

Popis: trénink probíhá ve Středočeském kraji. Většinou okres Beroun. Trénink začíná rozhýbáním a krátkou teorií o správné jízdě a ovládání motocyklu. Součástí je také kontrola stavu motocyklu a rady s jeho nastavením. Poté probíhá vyjížďka do provozu, kde se trénují správné průjezdy zatáčkou, stopa a předvídání. To vše za pomocí komunikátoru (Interphone F5). Určité zatáčky se projíždějí vícekrát. Celý trénink je zaznamenán na kameru a každý účastník se tak vidí v akci.

Enduro Sport: cena 2.590,- Kč vč. DPH

Doba trvání: 4 hodiny

Místo: Středočeský kraj

Určeno pro: mírně pokročilý, pokročilý, profi

Typ motorky: Sportovní endura na terénních pneu/možnost zapůjčení motocyklu

Popis:  trénink probíhá ve Středočeském kraji. Většinou okres Beroun. Trénink začíná rozhýbáním a krátkou teorií o správné jízdě a ovládání motocyklu. Součástí je také kontrola stavu motocyklu a rady s jeho nastavením. Trénují se průjezdy zatáčkou smykem, terénní výjezdy a sjezdy, správný posed a jízda ve stupačkách. Možnost zapůjčení motocyklu za cenu 2.000,- Kč (moto, umytí, benzín).

Enduro Cestou necestou: cena 2.590,- Kč vč. DPH

Doba trvání: 4 hodiny

Místo: Středočeský kraj

Určeno pro: začátečník, pokročilý, profi

Typ motorky: Cestovní endura typu Crossruner, Transalp…

Popis:  trénink probíhá ve Středočeském kraji. Většinou okres Beroun. Trénink začíná rozhýbáním a krátkou teorií o správné jízdě a ovládání motocyklu. Součástí je také kontrola stavu motocyklu a rady s jeho nastavením. Trénuje se jízda ve stupačkách, přejezdy přes překážky a ovládání motocyklu v pomalých rychlostech. Součástí je kontrola motocyklu a rady s  jeho nastavením. Poté následuje vyjížďka do provozu na střídavě zpevněné a nezpevněné cesty. Zakončení probíhá v lomu, kde má každý účastník vyzkoušet max. možnosti motocyklu.

VOUCHER_motoskola-page-001

Text a foto: TZ, Honda

reklama


reklama


reklama