fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Prague Harley Days 2014

Prague Harley Days 2014:

Událost nejen pro všechny motorkáře se blíží

Harley-Davidson spojí všechny motorkářské nadšence na dvoudenní oslavě Prague Harley Days 2014. A nepůjde jen o motorkářský sraz, na kterém se sejdou originály i světové stavby legendární značky. Již 29. – 30. srpna 2014 se na pražském Výstavišti Holešovice nechystá nic menšího než hudební vystoupení předních českých kapel, gala večer thajského boxu, soutěže nejen pro dospělé a unikátní chill-out zóna plná zástupců předních pražských barů prostě akce ve stylu bezstarostné jízdy.

Spolupořadatelem akce je Harley Owners Group (HOG), celosvětový klub majitelů motocyklů H-D s více než milionem členů. Ten každoročně pořádá několik evropských srazů a letos poprvé s místním zastoupením H-D organizuje event v Praze. Prague Harley Days 2014 bude zastávkou v cestě na European Bike Week v rakouském Faak am See, kde se loni sjelo více než sto tisíc motocyklů.

Návštěvníci si budou moci užít kapely jako Arakain nebo Tublatanka, kaskadérskou show, volbu Miss, ale i program pro celou rodinu včetně služeb dětského koutku. Na motorkáře čeká společný servis, organizované výlety, ukázky jízdy obratnosti s Mírou Lisým, nebo slavnostní vyjížďka Prahou. Prague Harley Days 2014 jednoduše nabídnou všem jezdcům bez rozdílů značek alespoň malou ochutnávku toho, čemu se říká „žít ve stylu HARLEY-DAVIDSON“.

akce-017-01

HARLEY DAVIDSON JE 111 LETÝ PŘÍBĚH VÝROBY MOTOCYKLŮ PSANÝ LIDMI, NE STROJI

V roce 1903, kdy čtyři mladí kluci měli revoluční myšlenku postavit motorizované kolo, to byla jejich touha po dobrodružství a objevování, která napsala první kapitolu. Od té doby se každý zvrat v příběhu zapsal s novou generací jezdců. Každá generace přináší nový pohled, každý jedinec přidá svůj jedinečný hlas. Jsou to miliony hlasů. Je to jeden příběh. A každý ho říká svou vlastní cestou.

akce-017-02

text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz