fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Proč je Grand Prix ohrožená

Proč je Grand Prix ohrožená

Pokud něco neuděláme, Česká republika za rok přijde o závod MotoGP. Grand Prix České republiky totiž po letech hrozí, že nedostane žádnou podporu státu. A to znamená konečnou.

Nechcete to dopustit? Vadí vám, že padesátiletá tradice, která z nás udělala motocyklovou velmoc, má jen tak skončit kvůli tomu, že je pár bafuňářům trnem v oku? Že v zemi, kde se můžou vyhodit miliardy za jednorázové lyžařské mistrovství, kde se posílá jen tak ze dne dotace 60 milionů na stadion provinčního fotbalového klubu, nedokážou politici dát peníze na poplatek za Grand Prix? Že si nedokážou domyslet, že se jim několikanásobně vrátí? Připadá vám to celé absurdní?

Tak se k nám přidejte. Na této stránce se dozvíte, jaké akce se plánují na podporu zachování Grand Prix. Možná to skončí jen na Facebooku. Možná sepíšeme petici. Možná vzniknou protestní samolepky. A možná všichni společně vyjedeme na Prahu, abychom ukázali politikům, že CHCEME MOTOGP V ČR! A že by to měli chtít i oni.

Celá tahle stránka vznikla, protože nám – motorkářům – došla trpělivost s tím, jak politici označují MotoGP za Matějskou, jak si odmítají připustit, že jde o největší akci v České republice. A to je potřeba jim ukázat. Na Grand Prix se nás každý rok sjedou jen na motorkách desetitisíce. Tak přestaňme mlčet!

Tohle není stránka na podporu Abrahama nebo Automotodromu Brno. Tohle je stránka na podporu Grand Prix, která patří na Masarykův okruh. Přežila komunistickou éru, přežila konec přírodních okruhů, přežila divoké začátky kapitalismu. A naší povinností je udělat všechno pro to, aby tady byla dál.

Přidejte se k nám a třeba společně dokážeme to, co se nepodařilo prosadit brněnským politikům ani vedení okruhu. Zachráníme Grand Prix České republiky.

Za organizátory iniciativy

Mike Fojtík

P. S. Samozřejmě jsme o této aktivitě informovali vedení Automotodromu Brno. Naše aktivity podpoří, jak budou moci.

akce-016-01

akce-016-02

akce-016-03

Více info na www.saveczechgp.com

Text: TZ

foto: Motorbike

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz