fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Martin Heřmanský o Prague Harley Days 2014

Několik otázek nejen o Prague Harely Days pro Martina Heřmanského, ředitele regionálního zastoupení Harley Davidson pro střední a východní Evropu.

akce-023-01

Jak hodnotíte letošní motorkářskou sezónu z hlediska prodeje moto a doplňků v porovnání s loňskem?

Stejně jako ty minulé i letošní rok pro naši značku hodnotím jako úspěšný. Daří se nám plnit stále více zákaznických snů a tudíž Harley-Davidson od roku 2009 jako jedna z mála značek u nás každoročně prodejně roste. Určitě k tomu přispívá fakt, že se nám podařilo v minulých několika letech zvýšit cenovou dostupnost motocyklů, vždyť náš nejprodávanější model Sportster 883N Iron se nyní dá pořídit již za cca 230.000 Kč, nebo 3.500 měsíčně při značkovém financování H-D Financial Services, což je pro porovnání cenová úroveň některých větších skútrů konkurenčních značek. Harley prostě nestojí od půl milionu korun výše a stále více lidí si uvědomuje, že tento mýtus neplatí.

 

 
Co je cílem Prague Harley Days a pro koho je akce určená?

PRAGUE HARLEY DAYS, které proběhnou 29. a 30. 8. 2014 na Výstavišti v Holešovicích jsou první oficiální Harley-Davidson Event v regionu CEE. Podařilo se přesvědčit centrálu v Oxfordu, aby Prahu zařadila mezi několik málo centrálně podporovaných H-D Eventů v Evropě a nyní tedy patříme do stejné rodiny jako European Bike Week ve Faak am See, Hamburg Harley Days nebo Barcelona Harley Days. PRAGUE HARLEY DAYS jsou oproti tradičním eventům koncipovány tak, aby oslovily a přilákaly nejen motorkáře, ale všechny, kdo s námi chtějí oslavit konec léta ve stylu bezstarostné jízdy. Kromě spousty motorek a venkovního programu je připraven i atraktivní večerní program v Průmyslovém paláci – v pátek nás čeká pásmo zápasů v thajském boxu včetně titulového boje o mistra ČR, poprvé představíme na českém trhu H-D STREET 750 a následně vystoupí ARAKAIN. V sobotu proběhne oficiální volba Miss Prague Harley Days, pak Pole Dance Battle za účasti celé české taneční špičky a večer uzavře legendární TUBLATANKA. Zvláštní část celého eventu je věnována rodinám s dětmi, kde Mattel, coby jeden z našich hlavních partnerů, připravil pro ty nejmenší velkou Family Village s jedinečným programem a samozřejmě vstupem zdarma. Důležitá je jedna věc – Harley-Davidson je značka otevřená pro kohokoliv, tudíž zveme všechny motorkáře bez rozdílu značek, nikoliv pouze jezdce na H-D. Některá konkurenční zastoupení značek dokonce přijala naše pozvání na celé akci participovat a stala se našimi partnery. Každý, kdo má zájem, se dozví více na www.harley-days.cz nebo na Facebooku –Prague Harley Days.

akce-023-02

Jaké budou k vidění HD novinky?

Na Prague Harley Days bude v předpremiéře představen nový městský model H-D STREET 750, což je po 13 letech zcela nová platforma, kterou H-D uvedl na trh. Ve zbytku regionu CEE dojde k oficiálnímu launchi až koncem září. Co se týká dalších novinek, nová modelová řada po rok 2015 bude oficiálně představena v Nashvillu na celosvětové výroční Konvenci H-D v pondělí 25. 8., což je 4 dny před zahájením PHD. Ovšem, i přesto netvrdím, že některé novinky na pražském Výstavišti v pátek 29.8. nepředstavíme. Nechte se překvapit.

akce-023-03

Jakou čekáte účast?

Vzhledem k tomu, že PHD je koncipován jako oslava konce léta jak pro motorkáře všech značek, tak širokou veřejnost a rodiny s dětmi, věříme, že přivítáme několik tisíc lidí. Již teď zaznamenáváme velký zájem ze strany zahraničních jezdců, kteří se u nás zastaví na jejich cestě do rakouského Faak am See, kde tři dny po nás začíná největší evropský H-D sraz – European Bike Week. Pokud vyjde počasí a Praha bude mít chuť se bavit, je možné že překonáme metu 10.000 návštěvníků. Jsme na to připraveni a těšíme se.

akce-023-04

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz