fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Muzeum Harley-Davidson Milwaukee představuje na příští léto unikátní expozici

Harley-Davidson přišel s dalším dobrým důvodem, proč naplánovat zastávku v Milwaukee a projít rodiště legendárního motocyklového brandu.

akce-024-01Muzeum Harley-Davidson v Milwaukee představuje chystanou expozici, která je poctou legendy stojící za historií značky – Willie G. Davidsona. Expozice pod názvem – Willie G. Davidson: Umělec, designer, lídr a legenda otevírá 13. června 2015 a potrvá do 7. září 2015. Hlavními lákadly budou doposud nikdy nezveřejněné artefakty a exponáty ze soukromé Willieho sbírky.

Ty představí jeho unikátní pohled na svět, životní styl, kreativní nápady, inspiraci a vlivy. Nebudou chybět ani motocykly s jeho podpisem, originální návrhy designu, grafické práce, malby nebo rozsáhlý profil této ikonické osobnosti. Bližší informace o této zajímavé expozici budou k dispozici příští rok na jaře.

akce-024-02

Kdo je Willie G. Davidson

Willie G. Davidson, vnuk jednoho ze zakladatelů, Williama A. Davidsona, je bývalý viceprezident Harley-Davidson, nyní je čestným šéfem stylingového oddělení a brand ambasadorem značky. Miliony motocyklových fanouškům ho zná jako „Willie G.”. Po víc než 49 let pomáhá spoluvytvářet vzhled, zvuk a vnímání, které definují motocykly Harley-Davidson. V roce 1981 byl jedním ze 13 manažerů, kteří shromáždili více než 75 milionů amerických dolarů a odkoupili Harley-Davidson od společnosti AMF Incorporated.

akce-024-03

Harley-Davidson muzeum v Milwaukee

Muzeum Harley-Davidson se nachází v Milwaukee na West Canal Street. Je otevřeno po celý rok a každý rok uvítá stovky tisíc návštěvníků, čímž se řadí mezi nejnavštěvovanější místa v Millwaukee ve státě Wisconsin.

Více informací o muzeu, akcích a dalších aktivách navštivte – www.h-dmuseum.com

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz