fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Sraz motocyklových cestovatelů – Touratech Travel Event 2015

12. až 14. června se bude konat Travel Event 2015 ve znamení výročí Touratech!

Logo_Travel-Event_2015

Touratech Travel Event, který se bude konat v Niedereschachu v Německu, je červeně zvýrazněn v kalendářích mnoha motocyklových cestovatelů. Tento rok se bude celá událost ubírat kolem 25. výročí. Od 12. do 14. června se mohou návštěvníci těšit na skvělou jubilejní party s nepřeberným množstvím novinek a překvapení. Mimo jiné se zde bude odehrávat 2015 Motorrad GS Trophy Germany ve stejnou dobu.

Této události se zúčastní kolem 70 vystavovatelů a mnoho dalších zajímavých hostů z celého světa, například značky: Nolan, Metzeler, BMW, Ducati, KTM a dokonce i Yamaha zde bude poprvé vystavovat. Všechny jejich motorky nebudou jen vystaveny, ale bude možnost je i vyzkoušet.

Travel-Event_04

Tato cestovatelská událost začne 12. června. Součástí bohatého programu jsou poutavé přednášky a zajímavé workshopy o cestovních motocyklech, fotografování a navigacích. Samozřejmě zde budou i show na podiu. Catering s velkým výběrem bude čekat na všechny hladové hosty za přívětivé ceny. Lovci slev se mohou těšit na speciální výroční nabídky a populární Second Sale. Od pátku do neděle budou otevírací hodiny obchodů prodlouženy.

Stanoviště bude rozšířeno o areál s novým pódiem, které bude zajíšťovat více akce a napětí – v sobotu večer se zde bude odehrávat finále BMW Motorrad GS Trophy a během dne zde bude exhibice Enduro-Park Hechlingen. Bude zde take profesionální dětská péče, aby si dospělí mohli užít celou akci.

Travel-Event_03

Minulý rok byly společné výjezdy, tréninky a ride-outy velmi populární. Na základě toho Touratech znovu nabídne mnoho příležitostí k projížďkám na různých stupních obtížnosti. Z organizačních důvodů je však nutné se zaregistrovat on-line na travelevent.touratech.de/en.

Cestopisy vás provedou od Pyrenejí(Dirk Schäfer) až po Sumatru (PegasoReise), avšak nebudou jedinými, kteří vás budou provázet kolem světa. Jedním z význačných bodů Travel Eventu 2015 bude premiéra nového Touratech filmu „#Wherever You Go“, který popisuje cestu Ramony a Herberta Schwarze na Nový Zéland. Tyto prezentace začnou v sobotu večer hned po předávání cen BMW Motorrad GS Trophy.

V pátek 12. června vás Dirk Schäfer provede po cestách legendární Dakar rally a rakouský dobrodruh Joe Pichler vás provede přes Madagaskar. Film britského lovce nahrávek Nicka Sanderse a zpětný pohled na zážitky z 25 let Touatech Eventu prezentované generálními řediteli Touratechu Herbertem Schwarzem a Jochenem Schantem vás budou provázet večerním programem.

Travel-Event_02

Více informací na: travelevent.touratech.de/en

Text a foto:TZ

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz