fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž o lístky na Anlas Czech Republic FIM Speedway grand prix – uzavřeno!

Soutěž o luxusní lístky na Anlas Czech Republic FIM Speedway grand prix

 

Pomalu se nám blíží jedna z velkých událostí roku, alespoň co se týká motosportu. Jo, správně, řeč je o závodu seriálu  Speedway grand prix, který se pojede v sobotu 15. 6. 2019 od 18:45 na pražském stadionu Markéta. Kdo se o speedway zajímá, ví, o co jde, kdo ne, má jedinečnou příležitost to zjistit a rovnou na Mistrovství světa! Věřte, že je to fakt zážitek a vy, pokud tedy budete soutěžit a vyhrajete, to celé uvidíte z hlavní tribuny. A navíc ne sami, protože vyhrát můžete dva lístky, takže sebou můžete vzít přítelkyni nebo manželku, bráchu nebo ségru, mámu nebo tátu, pejska nebo kočičku…no to ne, posledně jmenované nechte raději doma.

 

K tomu, abyste tyhle luxusní lístky (jeden stojí 2 350,-Kč!) vyhráli, je třeba zodpovědět správně soutěžní otázku:

“Kolik českých jezdců v předchozích 22. ročnících pražského závodu Speedway Grand Prix se umístilo do top 8?“

No, není to jednoduché, ale taky se hraje o velmi slušnou cenu, že. Tak, ale abyste neřekli, napovíme, že my bychom odpověď hledali na stránkách www.speedway-prague.cz. Třeba v takové sekci Czech GP – historické výsledky by to možná mohlo být… ale dost, končíme s nápovědou.

Správnou odpověď nám pošlete do 26.5.2019 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem SGP a pak už si jen držte sami sobě palce, ať máte největší kus štěstí ze všech soutěžících. No a tradičně nezapomeňte připojit k odpovědi vaše kontaktní údaje včetně telefonu, protože jinak co? Protože jinak vás nemůžeme do soutěže zařadit a vybudete moct fandit závodníkům leda tak za plotem, ale ne z hlavní tribuny.

 

 

Tak kdopak vyhrál lupeny?

V minulém čísle jsme zveřejnili soutěž o luxusní lístky na Anlas Czech Republic FIM Speedway grand prix, která se uskuteční v sobotu 15. 6. 2019 od 18:45 na pražském stadionu Markéta. K tomu, abyste mohli fandit svým oblíbeným závodníkům při téhle akci právě vy, stačilo, krom nezbytného štěstí, zodpovědět správně soutěžní otázku “ Kolik českých jezdců v předchozích 22. ročnících pražského závodu Speedway Grand Prix se umístilo do top 8?“. Nápovědu jsme vám nedali, jen jsme vás trochu postrčili – a zřejmě dobrým směrem, protože správných odpovědí nám zatím přišla spousta. I když je docela možné, že to mnozí z vás věděli, nakonec o speedway píšeme v Motorbike naprosto pravidelně. No a jaká že je ta správná odpověď? To se ještě nechte překvapit. Protože kdo čte pozorně, tak ví, že můžete odpovědi posílat stále a to do 26.5.2019 :) tak hodně štěstí!

 

Konečně tu máme výherce, který se může těšit na dva lupeny na pražský závod SGP 15.6.2019. Štěstí se tentokrát usmálo na Josefa Šatného z Brodku u Prostějova. Gratulujeme!

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz