Skip to content
reklama


Soutěž o přilbu Caberg Jackal Sniper – uzavřeno

Soutěž o přilbu Caberg Jackal Sniper – uzavřeno

Soutěž o přilbu Caberg Jackal Sniper

Ani tentokrát nebudeme troškařit a cena bude stát opravdu za to – jde o přilbu Caberg Jackal Sniper  v provedení black/anthra/yellou fluo, kterou nám pro vás poskytla společnost Bikerscrown (uctivě děkujeme). Abyste věděli, co můžete vyhrát, zde je telegrafická charakteristika této přilby: skořepina je z polykarbonátu, vyrábějí se dvě velikosti skořepiny pro vyšší komfort (malá skořepina pro velikosti XS-S-M, velká skořepina pro velikosti L-XL-XXL), přilba má dvojité plexi (široké vnější čiré plexi s přípravou pro Pinlock a s úpravou proti poškrábání + kouřovou sluneční clonu s úpravou proti poškrábání). Vnější plexi má systém rychlého odepnutí, páčka sluneční clony je na straně helmy pro snadné ovládání. Co dál? Kompletně vyjímatelná a pratelná výstelka z hypoalergenní a prodyšné látky, odnímatelný bradový a nosní deflektor, zapínání na mikrometrickou přezku, aerodynamický tvar, testovaný ve větrném tunelu. Ventilace na bradě a vrchní části helmy umožňuje proudění čerstvého vzduchu přes vzduchové kanálky uvnitř helmy a vytlačuje teplý vzduch z helmy ven přes zadní otvory ventilace. Hmotnost: 1450 +/- 50g (malá skořepina), 1500 +/- 50g (velká skořepina), ECE homologace 22.05, cena 4490,-Kč.

Uff, to bychom měli a teď následuje ne kontrolní, ale soutěžní otázka. Jestli chcete letos Snajpra Šakala vozit právě vy, je třeba nám odpovědět:

„Kolik přileb Caberg Jackal má Bikers Crown v nabídce?“

Vědět to určitě nebudete a nápovědu vám nedáme, takže zkuste mrknout na www.bikerscrown.cz, třeba to tam najdete.

Odpověď nám pošlete do 29.5.2019 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Jackal a pokud odpovíte správně a budete mít štěstí, můžete vyhrát právě vy. Jako vždy připomínáme, abyste nezapomněli uvést své kontaktní údaje včetně telefonu, protože jinak vás nemůžeme mezi soutěžící zařadit. Což by byla škoda. Vaše.

Držíme palce!

Kdo ulovil Šakala?

Samozřejmě nemluvíme o psovité šelmě, ale o přilbě Caberg Jackal Sniper, kterou jste díky naší soutěži a společnosti Bikerscrown mohli vyhrát. K tomu, abyste se stali šťastným majitelem této přilbice, stačilo málo – mít štěstí. Teda vlastně nejen to, bylo třeba správně zodpovědět soutěžní otázku, která zněla: „Kolik přileb Caberg Jackal má Bikers Crown v nabídce?“.

Nápovědu jsme nedávali, protože víme, že jste bystří a že vám došlo, kde správnou odpověď hledat. A nezklamali jste, odpovědí nám přišlo dost a dost. A téměř všechny správné, čili že Bikers Crown má v nabídce 4 tyto helmy. Ovšem přilba byla jen jedna a tak mohl vyhrát jen jeden z vás.

Výherci Petru Duškovi z Chlumce nad Cidlinou gratulujeme a ať mu Šakal dělá jen radost!

reklama


reklama


reklama