fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž o jízdu na motorce okruhu v Mostě – Motorbike 4/2021 – uzavřeno

Soutěž o jízdu na motorce okruhu v Mostě – Motorbike 4/2021 – uzavřeno

Ve spolupráci s Autodromem Most jsme pro vás připravili na tento měsíc soutěž o volnou jízdu na mosteckém okruhu.

 

 

Což se samozřejmě na začátku sezóny hodí nejen závodníkům, ale každému, kdo se chce v bezpečném prostředí dromu zlepšit. Mimochodem, pro motorkáře v Mostě nabízejí krom volných jízd na velkém závodním okruhu autodromu i kurzy bezpečné jízdy na motocyklu. Kurzy probíhají v uzavřených plochách mosteckého polygonu pod vedením zkušeného instruktora a výcvik je zaměřen na techniku pohledu, zvládnutí stability a ovládání motocyklu, správné zatáčení, techniku brzdění z různých rychlostí a vyhýbací manévry. Více informací o kurzech najdete na www.autodrom-most.cz nebo na www.autodrom-most.cz/cz/polygon/.

Ale zpět k aktuální soutěži. Termín akce je ve středu 12.5. 2021 (v případě trvajících omezujících opatření v souvislosti s epidemií nemoci covid-19 budou upřesněny podmínky či nový termín jízd) a k tomu, abyste vyhráli kupón na volnou jízdu po velkém závodním okruhu v délce 25 minut (běžná cena činí 800,- Kč), je potřeba správně zodpovědět naši soutěžní otázku. No a jako vždycky mít i největší porci štěstí, abyste kupón získali právě vy.

Soutěžní otázka není nijak složitá a zní „Který z uvedených kurzů autodrom Most neposkytuje?“

Možnosti máte tři:

  1. a) Kurz For Moto Standard
  2. b) Kurz s Mírou Lisým
  3. c) Kurz na tříkolových motocyklech

Tak, otázku znáte a asi nemusíme napovídat, že nejlépe vám s odpovědí pomohou výše zmíněné stránky Autodromu.

Správnou odpověď nám pošlete do 30.4.2021 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Most a jako obvykle nezapomeňte uvést své kontaktní údaje, včetně telefonu, abychom vás nemuseli ze soutěže vyřadit. Držíme palce nejen při soutěžení, ale i při jízdě na okruhu – pokud tedy vyhrajete právě vy!

Text a foto: Motorbike, Autodrom Most

Edit:

Výherce soutěže o jízdu na okruhu v Mostě

V dubnovém Motorbike jsme zveřejnili ve spolupráci s Autodromem Most soutěž, ve které jste mohli vyhrát kupón na volnou jízdu po velkém závodním okruhu v délce 25 minut (běžná cena je 800,- Kč). K tomu, abyste se mohli na okruhu, kde se zanedlouho pojede WSBK, svézt právě vy, bylo potřeba zodpovědět správně soutěžní otázku. Ta se týkala právě aktivit mosteckého Autodromu, který nabízí krom volných jízd na velkém závodním okruhu i kurzy bezpečné jízdy na motocyklu a zněla „„Který z uvedených kurzů autodrom Most neposkytuje?“. Na výběr byly tři možnosti: a) Kurz For Moto Standard, b) Kurz s Mírou Lisým, c) Kurz na tříkolových motocyklech.

Správná odpověď byla „C“, tedy že Kurz na tříkolových motocyklech Most opravdu v repertoáru nemá.

Výherci gratulujeme, doufáme, že si to pořádně užije – výherce je Tomáš Čáp z Prahy 9.

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz