fbpx Skip to content
reklama


Ducati Tour 2021 – plánované akce a novinky

Ducati Tour 2021 – plánované akce a novinky

TEXT A FOTO: TZ

MOTO ITALIA s.r.o. slaví 20 let zastupování značky Ducati v České republice. Navzdory covidu chystáme jaro plné předváděcích akcí.

DUCATI SEASON OPENING otevře sezónu na dealerstvích v sobotu 24. dubna. Letos již 12. ročník DUCATI TOUR. Navíc Ducati Multistrada Experience, 3 dny zaměřené výhradně na Multistrady. Jako bonus tradiční okruhový DUCATI DEN v Mostě.

Je to právě 20 let, kdy nově založená společnost MOTO ITALIA s.r.o. převzala roli importéra značky Ducati pro Českou republiku a otevřeli jsme Ducati Store pod názvem Ducati Prague na Sokolovské ulici, Praha 8. Za 20 let existence jsme prošli mnoha změnami a překonali mnoho překážek. Z malé firmičky dovážející značku pro pár nadšenců jsme se stali zkušeným zástupcem sebevědomé značky, která určuje trendy. Vybudovali jsme dealerskou síť postavenou na lidech, kteří Ducati rozumí.

Jedno se za 20 let nezměnilo – pořád nás to všechny moc baví. Pořád jsme, stejně jako vy, motorkáři s vášní pro Ducati. Bez vás bychom takto vyrůst nedokázali. Děkujeme vám všem, zákazníkům a příznivcům značky Ducati, za společné zážitky a těšíme se na shledání v Ducati Prague nebo u našich dealerů.

Příležitost k setkání bude už 24. dubna, na kdy plánujeme DUCATI SEASON OPENING – zahájení sezóny na dealerstvích Ducati. Seznámení s novými modely proběhne na těchto místech: Praha (Ducati Prague), Brno (D MOTO), České Budějovice (G4R), Mladá Boleslav (Rossomoto), Hradec Králové (Globalmoto), Slušovice (M.C.F.) a Děčín (Profi-moto.cz). Uvidíte nové Scramblery, SuperSport 950 a především novou Multistradu V4 S, pouze v Praze pak nový Monster.

DUCATI TOUR 2021

12. ročník seriálu testovacích dnů Ducati. Od konce dubna do začátku června vždy v sobotu. Na každé zastávce bude minimálně 10 testovacích motocyklů od Scramblera po Panigale. Ochutnejte z letošní nabídky značky DUCATI! Poznejte tyto stroje v reálných podmínkách českého silničního provozu! I když třeba vůbec nezvažujete nákup nového motocyklu, neseďte doma a přijďte se seznámit se značkou DUCATI – právě pro vás je tu další ročník oblíbené DUCATI TOUR.

Podvanácté objede flotila testovacích motocyklů Českou republiku. Jednotlivé testovací dny pořádá importér MOTO ITALIA s.r.o. společně s autorizovanými dealery.

DUCATI TOUR 2021 zahájí 24. dubna v Praze, v následujících sedmi víkendech zastaví na těchto místech:
Najděte si svůj termín:
sobota 24. dubna – Praha – pořádá MOTO ITALIA s.r.o. – Ducati Prague
pátek 1. května – Brno – pořádá D MOTO s.r.o.
pátek 8. května – České Budějovice – pořádá G4R s.r.o.
sobota 16. května – Hradec Králové – pořádá GlobalMoto
sobota 23. května – Slušovice – pořádá M.C.F. s.r.o.
sobota 30. května – Děčín – pořádá Profi-moto
sobota 6. června – Mladá Boleslav – pořádá Rossomoto MB s.r.o.
Během DUCATI TOUR 2021 můžete vyzkoušet kompletní nabídku značky Ducati. Jízdy budou probíhat formou individuálních, zhruba hodinových jízd po vyznačené trase v běžném provozu.

DUCATI Multistrada Experience

Nový koncept testovacích dnů zaměřených na Multistradu 950 S a V4 S. Možnost vyzkoušet Multistrady na silnici, ale i v lehkém terénu pod dohledem Lukáše Peška. Tři místa konání, tři dny ježdění a zábavy.
Ducati prezentuje novou Multistradu V4 jako univerzální cestovní stroj se schopností zvládnout lehký terén. Pojďte ověřit, jak to doopravdy je! Vyzkoušejte ji v terénu i vy. A nejen novou Multistradu V4, ale i Multistradu 950 S. To vše navíc pod dohledem Lukáše Peška. K tomu silniční testovací jízda na vybraném modelu v délce cca 40 km. Občerstvení a doprovodný program. K dispozici bude celkem 12 strojů modelové řady Multistrada.

Vyberte si místo a termín konání:
19. května Autodrom Vysoké Mýto
16. června Off-road areál Autodromu Brno
konec června / začátek července 2021 (termín bude upřesněn) – Motorland Bělá pod Bezdězem
středa 9. června – DUCATI DEN – Autodrom Most – pořádá MOTO ITALIA s.r.o. – Ducati Prague

Ani letos nebude chybět tradiční okruhový DUCATI DEN v Mostě. Zapište si do diářů datum středa 9. června 2021. Podrobnosti najdete včas na našem webu nebo FB. Sledujte nás!
Na všechny akce bude možný zápis předem prostřednictvím webových stránek www.ducati-czech.cz nebo stránek pořádajícího dealera. Sledujte web a FB, přesné podmínky účasti a detailní informace k jednotlivým akcím se zde vždy včas objeví.

COVID-19 DOLOŽKA
Všechny akce se uskuteční za dodržení všech aktuálně platných vládních omezení a hygienických doporučení. Pokud se akce nebude moci uskutečnit, přeložíme ji na náhradní termín. Sledujte náš web a FB.
Nevyhovují Vám termíny nebo nemáte rádi organizované akce? Přijďte si motocykl vyzkoušet individuálně! Ducati Prague nabízí v průběhu celé sezóny individuální testovací jízdy. Probíhají od 1.4. do 31.10. podle podmínek uvedených zde: http://www.ducati-czech.cz/individualni-testovaci-jizdy.html
Rezervujte si svoji jízdu už teď na ducati@ducati-czech.cz nebo na telefonu +420 284 821 148
Více informací najdete na www.ducati-czech.cz. MOTO ITALIA s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu termínu, místa konání nebo prezentovaných modelů.

reklama


reklama


reklama