fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Pavel Kubíček, Harley-Davidson a Erzberg. Že to nejde dohromady?

Pavel „Kuba“ Kubíček, spolumajitel pražského dealerství Harley-Davidson se rozhodl rozloučit se svojí sportovní kariérou opravdu grandiózním způsobem. Ve svých 51 letech pojede na Harley-Davidson pověstné Erzberg Rodeo.

Bude to jeho premiéra a derniéra zároveň. Pikantní je, že údajně na Erzbergu (top endurový závod) Harley-Davidson ještě nikdy nestartoval.

Pavel Kubíček pojede svém pověstném H-D XR 1200, které je ve žlutobílém provedení. Až na několik úprav se jedná o původní originální sériový stroj.

Pavel Kubíček je pověstný svojí láskou k Dakaru. V minulosti ho několikrát absolvovat na motorce a v posledních letech se věnuje rozvoji motocyklové sekce KM Racing týmu. V současné době totiž připravuje Lukáše Kvapila na jeho dakarskou premiéru. K Lukášovi pošlu ještě samostatné avízo.

„Cíl je jednoduchý. Nezabít se (smích). Samozřejmě, že je to částečně společenská akce, ale na druhou stranu si nechci udělat ostudu. Pilně jsem se na závod připravoval s Mírou Lisým. Poslední měsíc velmi intenzivně trénuji. Výsledek mě rozhodně zajímá. Už jen z toho důvodu, že by to mělo být poprvé, kdy na Erzbergu startuje harley. Letos prý rovnou dva,“prohlásil Pavel Kubíček.kubicek erzberg 1

Text a foto: TZ

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz