fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Harley-Davidson Low Rider S nejlepším cruiserem roku 2016

  40. ROČNÍK ANKETY CYCLE WORLD

Low Rider S nejlepší cruiser roku – 10 vyhlašovaných kategorií

Nejlepším cruiserem roku 2016 se stala letošní novinka Harley-Davidson Low Rider S. Motocykl zvítězil v jubilejním 40. ročníku prestižní ankety vyhlašované americkým moto magazínem Cycle World. Odborná porota na motocyklu ocenila především silný motor, skvělé brzdy, šestistupňovou převodovku, ale i samotný prožitek z jízdy, který si může jezdec užít právě díky kombinaci vynikajících vlastností a technických parametrů stroje.

H-D_Low Rider S_Best cruiser

Porota složená z motocyklových novinářů tak vynesla Low Rider S v kategorii cruiserů na metu nejvyšší. Cycle World, jeden z nejčtenějších amerických motocyklových magazínů zároveň zahrnul vítězný motocykl H-D chválou. „Je více než zajímavé a přínosné, když cruiser spoléhající spíše na svoji „černou magií“ (styl Dark Custom, pozn. redakce) zvítězí díky prožitku z jízdy. Výkon? Brzdná dráha? Chod motoru? Ano, to vše může být důležité, to vše je pro motocykl zásadní a musí precizně fungovat, ale na prvním místě je vždy jezdec, jeho pohodlí a jízdní prožitek. A v roce 2016 jsme se na žádném jiném cruiseru necítili tak dobře jako na Harley-Davidson Low Rider S. Má skvělé brzdy, úžasně silný motor 110cc V-Twin, šestistupňovou převodovku s ultra jemným posunem nebo gumové držáky motoru. Právě na tomto stroji rozhodně nikdy nezapomenete na to, že sedíte na motocyklu,“ uvádí titul.

Více informací o Low Rider S i dalších modelech letošního roku na www.harley-davidson.cz.

Harley-Davidson

Harley-Davidson Motor Company vyrábí customy, cruisery a touringy. Dále nabízí kompletní řadu motocyklových dílů, doplňků a oblečení značky Harley-Davidson.
Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson na
http://www.harley-davidson.cz

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz