Skip to content
reklama


MXGP začíná novou spolupráci s FLY Racing

MXGP začíná novou spolupráci s FLY Racing

Agentura Youthstream s potěšením oznamuje počátek nové spolupráce se společností FLY Racing pro Mistrovství světa v motocrossu a Monster Energy Motocross národů.

Společnost FLY Racing je velmi dobře známá nejen díky své dlouhotrvající spolupráci s velmi populárními jezdci z USA jako je Trey Canard nebo Andrew Short. Společnost z městečka Boise ve státě Idaho je velmi uznávána za velký důraz na kvalitu oblečení, ochranných prvků a dalšího vybavení pro motocross a off-road.

V USA a Kanadě již patří FLY Racing delší dobu mezi špičku na trhu a nyní se úspěšně začíná prosazovat také na mezinárodním trhu, kde se velmi rychle rozšiřuje fanouškovská základna spokojených zákazníků.

Díky oficiální spolupráci s MXGP získá FLY Racing obrovskou možnost k oslovení nových zákazníků, neboť MXGP sledují miliony fanoušků po celém světě.

FLY Racing

FLY-Logo-72[OnBlack]

Společnost byla založena v roce 1998 a rychle se stala jednou z nejrychleji rostoucích společností v oblasti oblečení a ochranných doplňků pro motocross a off-road. Společnost začala své působení na trhu v Severní Americe a nyní dodává své zboží do více než 40 zemí na světě. V USA jsou výrobky společnosti FLY distribuovány k dealerům exkluzivně přes mateřskou společnost WESTERN POWER SPORTS (WPS) přes šest distribučních skladů.

Designový tým se snaží o neustálý vývoj a zlepšování závodního oblečení, ochranných přileb a chráničů pro své budoucí modelové řady. Velmi cenná je zpětná vazba přímo od sportovců, kteří toto vybavení používají, ať už jsou to prefesionálové nebo amatéři. Doplňkovým sortimentem k motocrossové řadě je také vybavení pro BMX, horská kola, sněžné skůtry, vodní sporty a civilní oblečení.

V roce 2016 vstoupil FLY Racing na scénu MXGP v jezdeckém složení Shaun Simpson, Jose Butron a Adam Sterry, ve snaze rozšířit povědomí o značce FLY po celém světě.

Text a foto: TZ

reklama


reklama


reklama