fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

¡GRACIAS MARC! Coma uvolnil cestu budoucí generaci KTM Rally jezdců

U příležitosti odchodu jednoho ze světově nejvýznamnějších jezdců rally by KTM chtělo vyjádřit upřímné poděkování Marcu Comovi za třináct let závodění.

Marc Coma_podium_Dakar 2015

Coma ukončil svou kariéru po 13 letech závodění u KTM s 5 výhrami v Dakaru a se 6 světovými tituly Cross Country Rally.

Pit Beirer, ředitel KTM Motorsports: „ Děkujeme Marcovi za mnoho skvělých let u KTM. Jsme šťastní a hrdí, že ukončuje svou kariéru na samém vrcholu závodění a přejeme mu mnoho dalších úspěchů v následujícím stádiu jeho kariéry. Samozřejmě nás velmi těší, že zůstane u Rally a že s ním budeme nadále v kontaktu. Marc bude vždy naším přítelem a součástí rodiny KTM.“

Coma ukončuje svou kariéru s okamžitou platností, aby mohl nastoupit na novou pozici. Toto zároveň bylo vhodným okamžikem ke zveřejnění nové struktury KTM Rally Factory Racing Team.

„Už tři roky plánujeme generační změnu našich jezdců. Jsme si jistí, že naši jezdci mají optimální rovnováhu mládí a zkušeností a jsou „READY TO RACE“ a také připraveni pokračovat v tradici KTM. Náš nový tým bude rozhodně dosahovat nejlepších výsledků, které zajistí, že KTM zůstane tažnou silou v Rally. Budoucnost pro nás vypadá velmi světle a my jsme připraveni na nové výzvy,“ dodal Beirer.

Alex Doringer, manažer KTM Rally Factory Racing Team komentoval: „ Vážíme si času a titulů, kterých jsme dosáhli s naším jezdcem Marcem. Těšíme se však na naši novou generaci jezdců, kteří se ujmou nových výzev a přinesou týmu nová vítězství. Máme v úmyslu pokračovat v soutěžích na nejvyšších úrovních a být významným hráčem ve světě Rally. Rádi bychom tímto poděkovali Marcu Comovi a popřáli mu vše nejlepší v jeho kariéře!“

Marc Coma_KTM 450 RALLY_Dakar 2015

Doringer také potvrdil oficiální satelitní tým KTM Warsaw Motorrally pod vedením zkušených manažerů Marka a Filipa Dabrowski. „Jsem rád, že se můžeme spolehnout na přítomnost satelitního týmu. Je to náš cenný a dlouhodobý partner,“ řekl Doringer.

Red Bull KTM Rally Factory Racing Team

Jordi Viladoms (ESP)

Sam Sunderland (GBR)

Matthias Walkner (AUT)

Toby Price (AUS)

KTM Rally Factory Racing Team

Antoine Meo (FRA)

Laia Sanz (ESP)

Pablo Quintanilla (CHI)

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz