fbpx Skip to content
reklama


Vyhraj lístky na Desperados High Jump 2014!

Vyhraj lístky na Desperados High Jump 2014!

Jedná se o otevřené mistrovství České republiky ve skocích do vody ve volné přírodě, ve světě známe pod pojmem cliffdiving. Stejně jako loni, se i letos první srpnový víkend (pátek a sobota 1.-2.8.) v žulovém lomu v Hřiměždicích u Příbrami můžete přijet pobavit a podívat se na adrenalinové šílence, jak závodí ve skocích do vody. I letos bude pro motorky a čtyřkolky zvláštní parkovací plocha, aby se vaše stroje nemuseli nepohodlně tlačit mezi auty. Spousta vody, muziky, zábavy, koupání ... prostě závody a k nim letní party, jak se patří.

Vyhraj lístky na Desperados High Jump 2014!

akce-020-01

Jedná se o otevřené mistrovství České republiky ve skocích do vody ve volné přírodě, ve světě známe pod pojmem cliffdiving. Stejně jako loni, se i letos první srpnový víkend (pátek a sobota 1.-2.8.) v žulovém lomu v Hřiměždicích u Příbrami můžete přijet pobavit a podívat se na adrenalinové šílence, jak závodí ve skocích do vody. I letos bude pro motorky a čtyřkolky zvláštní parkovací plocha, aby se vaše stroje nemuseli nepohodlně tlačit mezi auty. Spousta vody, muziky, zábavy, koupání … prostě závody a k nim letní party, jak se patří.

Soutěžní otázka je jednoduchá: Kdo je pro letošní rok generálním partnerem akce? Více info o akci a nápověda k soutěžní otázce na www.highjump.cz.

Své odpovědi s předmětem zprávy „Soutěž High Jump“ posílejte do 27.7.2014 na e-mail: asistent@motorbike-czech.cz. Pro urychlení komunikace v případě výhry nezapomeňte uvést své kontaktní údaje včetně adresy. Jo a plavky s sebou!

reklama


reklama


reklama