fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Grid Girls Party Nr.7 – jak to vypadalo

Motocyklové veletrhy jsou za námi a s nimi i související každoroční akce Grid Girls Party, pořádaná tentokrát v Brně. Na party se jako vždy sešli manažeři vystavovaných značek, novinářská esa v oboru i partychtiví návštěvníci veletrhu Motosalon. O přivítání se postarala tklivým songem krásná herečka, zpěvačka a moderátorka Barbora Mottlová. Následná přehlídka BMW fashion a Bruno Banani v podání sexy modelek potěšila oko přítomných, pak už se tančilo a debatovalo o motocyklovém oboru a novinkách.

Rozrůstající se podíl žen nejen v blízkosti, ale i za řidítky motocyklů, podtrhly přítomné dámy – do jisté míry celebrity tohoto oboru. Kaskadérka Bára Plšková si postěžovala na sešroubovanou ruku a nohu, pochválila si čerstvou plastiku vazů v koleni, a užívala si pozornosti fotografa, když zatím nemůže pálit gumy a jezdit po zadním kole. Závodnice na přírodních okruzích Veronika Hankocyová prozradila, že se chce dostat s týmem RT&E na závod kategorie Lightweight na ostrově Man. Taktéž si postěžovala na zranění, konkrétně zlomeniny obou klíčních kostí a z toho plynoucích vypadávajících ramenních kloubů, pročež musí pravidelně posilovat. Se svými fanoušky se na party setkala také v oboru MotoGP známá modelka Julia Liptáková, která už několik sezon pracuje jako grid girl pro Interwetten Paddock Grand Prix Team v Česku oblíbeného jezdce Thomase Lüthiho v kategorii Moto2. Stejně tomu bylo u motorkářky a taktéž vyhledávané grid girl v kolotoči MotoGP Anny Zelikové, která se loni nejčastěji s paraplíčkem objevovala v Moto3 u Mavericka Vinalese z Teamu Calvo.

Motocyklové veletrhy a Grid Girls Party svým způsobem uzavírají zimní sezonu a startují tu letní, která snad díky teplému počasí bude ke strojům v jedné stopě příznivější, než ta minulá. My se už můžeme těšit na příští ročník Grid Girls Party, která proběhne jako vždy v termínu veletrhů.

Text a foto: TZ

Fotogalerie

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz