fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Fakeera pokřtil Michal Indi Dokoupil!

Nový energy drink se představil – Fakeera pokřtil Michal „Indi“ Dokoupil!

8. října ve v prostoru pražské Trafačky křtil nový energy drink Fakeer. Protože mezi jeho ambasadory patří i Michal Indi Dokoupil, nemohli jsme u toho chybět.

Po představení drinku Fakeer (víte že nebosahuje chemické látky a konzervanty – kdo by to u energeťáku čekal?), jeho ambasadorů a plánů, byl atypický drink v nekonvenčním obalu pokřtěn. Hlavní ikonou co se motosportu týká je pro značku, Fakeer sám o sobě, Michal Indi Dokoupil, který také růžovou lahev s netradičně tvarovaným obalem křtil.

Protože Fakeera sám pije, mohli jste v letošním roce na závodech Indiho vidět s růžovou lahví ve tvaru zdviženého prostředníčku v rukou.

Díky svému „netradičně“ tvarovanému obalu získal Fakeer vyjma pozornosti veřejnosti i nominace ve třech kategoriích soutěže Beverage Innovation Awards, což se nepovede každý den. Česká firma Fakeer tedy zabodovala hned v prvním roce i za hranicemi ČR.

Energie sportu a kultury

„Fakeer, to je vlastní cesta. Fakeer má odvahu být jiný, je svůj, věří si, má rád adrenalin a zábavu. Proto se spojujeme s lidmi a projekty, jejichž životní filozofie je stejná,“ uvádí vrchní Fakeer, Richard Němec.

Mezi významné komunity, které Fakeer podporuje, patří motorkáři, vyznavači bojových umění a muzukanti. Např.: ceny Hudební kritiky Apollo, motopoint Indi racing team, kapela 100 zvířat a Cr Wars 2013. Je tedy z čeho vybírat.

Za zmínku stojí i aplikace „Talk to this“ by Fakeer. Redakci velice zaujala možnost vyhnout se telefonnímu hovoru, pokud s někým nechcete mluvit. Bohužel ji už nemůžeme využít v práci, protože jsme to hned za tepla vykecali v kanceláři a zkoušeli, co aplikace umí. Ale nevadí, zkusíme to doma … 

Jak to celé funguje?

Když Vám někdo zavolá a zjistíte, že s dotyčným nechcete mluvit, jednoduše vytočte předdefinované číslo a hovor bude přesměrován na server, který převezme hovor. Telefonát se může ztlumit a sledovat vzdáleně. Aplikace (zatím pro operační systém Android) umí automaticky rozpoznat pauzy v hovoru, které druhá osoba dělá a udržet tak konverzaci. Můžete také vyznačit fráze, které používáte, takže aplikace mluví jinak na vašeho šéfa, kamaráda, manželku a další. Pokud jiná osoba dostane podezření a zvýší svůj hlas, aplikace zjistí změnu výšky hlasu a předstírá ztrátu signálu a předem připravených frází. V aplikaci si nahrajete několik neutrálních hlášek, které běžně říkáte, jako např. „opravdu?“, „jsi si jistý?“, „jasně“, „nebudu to dělat“ a zadáte telefonní čísla lidí, u kterých chete, aby se hlášky aplikovaly. Více info na www.fakeer.cz.

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz