fbpx Skip to content
reklama


Soutěžíme s LS2 o adventure přilbu – Motorbike 09/2021 – uzavřeno

Soutěžíme s LS2 o adventure přilbu – Motorbike 09/2021 – uzavřeno

TEXT A FOTO: Motorbike, archiv

Ani září se neobejde bez soutěže a ani tentokrát nepůjde o nic nezajímavého, ve hře je totiž špičková enduro přilba LS2 MX701 EXPLORER ALTER MATT BLACK H-V YELLOW s integrovanou sluneční clonou v ceně 7 699,-Kč!

Skořepina této přilby je vyrobena z vysokopevnostního HPFC (High Performance Fiberglass Composite), její čiré plexi je odolné proti poškrábání, má účinné větrání, komfortní antibakteriální, antialergický a kompletně vyjímatelný a pratelný interiér, rychlé vyjímání lícnic a zapínání mikrometrickou rychlopřezkou. Hmotnost je 1460g a navrch k ní dostanete i folii Pinlock Max Vision. Teda pokud tuhle přilbu, kterou nám dodala společnost ASP Group (které tímto uctivě děkujeme), vyhrajete.

K tomu je samozřejmě nutné odpovědět správně na soutěžní otázku. Tentokrát bude jednoduchá, triviální, dokonce až tak, že by ji možná zodpověděl i kocour našeho šéfredaktora (teda kdyby uměl mluvit). Takže: „V kolika skořepinách se LS2 MX701 EXPLORER ALTER vyrábí?“. Nápovědu dávat vážně nebudeme, kdo si není jistý, ať se podívá na www.ls2.cz.

Odpověď nám pošlete na mail asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem ALTER do 30.9.2021 a jako vždy se neobejdeme bez vašich kontaktních údajů, včetně telefonu. Taková jsou holt už pravidla a kdo je nedodrží, nemá šanci vyhrát. Přejeme hodně štěstí při soutěžení!

Edit: soutěž uzavřena!

Výhercem se stává: Michal Veselý z Mostu. Gratulujeme, ať helma dobře slouží!

reklama


reklama


reklama