Skip to content
reklama


PIAGGIO LIBERTY SLAVÍ S BACI PERUGINA STÉ VÝROČÍ

PIAGGIO LIBERTY SLAVÍ S BACI PERUGINA STÉ VÝROČÍ

Text a foto: TZ
Text a foto: TZ
Text a foto: TZ

Dvě ikonické značky, dva výjimeční představitelé italského stylu života, společně představují speciální edici nejprodávanějšího skútru Piaggio.

Piaggio v roce stého výročí založení značky Baci Perugina oslavuje její historii a kreativitu speciální verzí modelu Liberty, bestselleru, který se v průběhu let stal s více než milionem vyrobených kusů jedním z nejoblíbenějších skútrů na velkých kolech. Představujeme Piaggio Liberty Baci Perugina, skutečné vozidlo každodenních emocí, milostných příběhů a přátelství, které přináší ty nejupřímnější pocity, stejně jako historické Baci od roku 1922.

V posledních 100 letech se čokolády Baci vyvíjely, a přitom si zachovaly svou nezaměnitelnou podstatu. Dnes stoletá značka čokolády hrála v avantgardních kampaních, doprovázela věhlasné umělce a skvělé značky a nyní se znovu objevuje vedle skútru Piaggio Liberty, který je ikonou italského způsobu života a protagonistou chytré a jednoduché mobility již 25 let.

Liberty zdobí klasické barvy značky Baci s nezaměnitelnou grafikou; elegantní, intenzivní modř zdobená hvězdami na přední masce a na bocích, zatímco na plexištítu se vyjímá slavné logo. Sedadlo v tmavé kůži připomíná barvu polevy z tmavé čokolády Luisa, kterou Peruginovo mistrovské dílo vždy vynikalo.

Liberty Baci Perugina se představuje v jediné exkluzivní barevné kombinaci a s klasickým motorem o objemu 125 cm3 z rodiny Piaggio i-get, který patří ve svých segmentech k nejmodernějším. Extrémně moderní a technologické motory jsou výsledkem filozofie designu, která zaručuje vyšší úroveň kvality a spolehlivosti, stejně jako sníženou spotřebu a emise.

Kromě Liberty Baci Perugina existuje speciální helma ve dvou různých barevných provedeních. Klasická verze ve stejné elegantní modré jako skútr Baci Perugina, a stříbrná, inspirovaná elegantním stříbrným papírem, do kterého je zabalen každý kousek čokolády. Obě verze jsou vyzdobeny slavným motivem hvězd, který kontrastuje s barvou přilby – modrá verze stříbrnými hvězdami a stříbrná verze modrými hvězdami. Logo Baci vyniká na obou barevných provedeních.

Piaggio Liberty je jedním z nejoblíbenějších italských skútrů, synonymem nezávislosti a svobody mezi mladými lidmi, ale také praktičnosti a racionality, pokud jde o každodenní mobilitu. Jako jeden z mála produktů se dokázal neustále vyvíjet z hlediska technologie i stylu.

reklama


reklama


reklama