Skip to content
reklama


Soutěž o lupeny a merch PHD 2022!

Soutěž o lupeny a merch PHD 2022!

Text a foto: Motorbike + PHD
Text a foto: Motorbike + PHD
Text a foto: Motorbike + PHD

Kulatiny Prague Harley Days jsou tady! 

10. výročí Prague Harley Days se blíží a věřte, že bude stát za to. První zářijový víkend (2. – 4. 9. 2022) se na pražském Výstavišti v Holešovicích bude konat party roku! Zváni jsou všichni milovníci motocyklů, jedno jaké značky. Zábavu tu najdou jak děti, tak mladí nebo dříve narození… Chceš být u toho? Vyhraj vstupenky na všechny 3 dny Prague Harley Days! 

 
Tuto soutěž jsme upekli spolu s organizátorem akce – dealerem Harley-Davidson Praha, a protože to nejsou žádní troškaři, soutěžíme o rovných 100 cen! 

• Konkrétně 30 x 3 celoeventové vstupenky na PHD  2022 a 10 dárkových balíčků s designem PHD. A to už stojí za to, zkusit štěstí. 
• Jak se zapojit do soutěže? 

Do komentáře u tohoto příspěvku napiš, na co se nejvíc na PHD těšíš a označ dvě další osoby, které bys v případě výhry volňásků, vzal/a s sebou!

• 25. 8. 2022 v pravé poledne, tedy 12:00, soutěž uzavřeme a pošleme náhodně vybraným výhercům zprávu s informací pro převzetí vstupenek ve dnech konání akce. Pro aktivaci výhry je nutné reagovat, jinak výhru postupujeme dalším vybraným soutěžícím >> tak čekuj svůj messenger, ať nepřijdeš o lupeny!
Facebook není pořadatelem soutěže a nemá s ní žádnou spojitost.

Soutěžit můžeš tady: Facebook Motorbike!


#pragueharleydays #harleydays #phd2022

reklama


reklama


reklama