Skip to content
reklama


Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2023

Závěr každého roku sebou nese několik tradičních momentů: vánoční svátky, Silvestr a posledních jedenáct let i Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek, tedy strojů, které budou dostupné na našem trhu v příští sezóně. I tentokrát jsme Katalog rozdělili do několika kategorií (Sport, Naked, Classic a custom, Adventure a touring, Enduro, cross a motard, Skútry, Elektro a Quad) a jako vždy najdete u každého stroje jeho základní charakteristiku i stručnou technickou tabulku, včetně ceny konkrétního modelu.

Pro rok 2023 zahrnuje Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek přes 700 modelů, samozřejmě včetně všech novinek – vše najdete přehledně, stejně jako vloni, na 220 stranách.  A pozor, přestože se vše zdražuje, cena zůstává stejná jako v minulém roce, takže Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2023 koupíte za pouhých 159,-Kč!

Věříme, že se vám bude náš Katalog i tentokrát líbit a že vám zpříjemní čekání na začátek nové sezóny. A pokud si díky němu vyberete nového jednostopého parťáka, tím lépe.

Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2023 vychází v pondělí 19.12.2022 a připomínáme, že si ho můžete objednat i na https://www.send.cz/casopis/1335/motorbike-katalog-motocyklu-skutru-a-ctyrkolek (stejně jako aktuální i starší vydání časopisu Motorbike) pohodlně a bezpečně až do schránky za stejnou cenu jako kdekoliv na stánku!

Plná, nijak neomezená verze Motorbike Katalogu motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2023, je k dispozici samozřejmě i v elektronické podobě a to na:

https://www.digiport.cz/detail/floowiecatalogues-pu/512943/916-motorbike-katalog-2023.

Tištěné předplatné je možné objednat přímo zde nebo prostřednictvím e-mailu: send@send.cz. Neuteče vám tak už žádné číslo Motorbike.

Více informací na: http://www.motorbike-czech.cz nebo na https://www.facebook.com/casopismotorbike/.

Najdete nás i na Instagramu – @motorbikemagazin

reklama


reklama


reklama