Skip to content
reklama


Linhai UTV 1100 Diesel – novinka s japonským motorem!

Linhai UTV 1100 Diesel – novinka s japonským motorem!

Novinka od Linhai již brzy dorazí i k nám!

 

Pracovní UTV se těší velké oblibě a i nadále je trend ve využití těchto strojů stoupající. Avizovaná novinka z produkce značky Linhai je zbrusu nové UTV s japonským dieselovým agregátem Kubota a je určený pro těžkou profesionální práci.

 

 

 

První kousky k nám dorazí v druhé půlce června 2020 a určitě ho podrobíme bližšímu zkoumání i v testu v Motorbike. Pojďme se nyní v krátkosti podívat na jeho klíčové parametry:

Motor – nového Linhai UTV 1100 Diesel pohání již zmiňovaný japonský 4taktní řadový tříválec Kubota o objemu 1 124 ccm. Systém chlazení zajišťuje kombinace vody a elektrického ventilátoru.

Elektricky přepínatelný pohon –  2×4 a 4×4 a 2 uzamykatelnými diferenciály (přední i zadní). Převodovka je automatická CVTech.

Podvozek a tlumení – přední i zadní nezávislé (IRS) zavěšení dvojitých A-ramen, k tomu hydraulické tlumiče s nastavitelným předpětím pružin, také shodně vpředu i vzadu.

Brzdy jsou hydraulické kotoučové, osazeny vždy po dvojici. K tomu ještě bezpečná parkovací brzda pro zajištění stání při vypnutém motoru. Pro komfortní jízdu i z kopce pomáhá kontrole rychlosti i motorová brzda.

Pracovní vytěžení slibuje prostorná zadní korba (o rozměrech 1 020 x 1 470 x 400mm) s nosností 500kg a tažná síla až 800 kg. Světlá výška je uváděna 240 mm.

Součástí výbavy jsou například i přední a postranní ochranné rámy, elektrický posilovač řízení, sklopná korba s vyklápěcím a odnímatelným čelem a postranicemi, střecha a další. Samozřejmostí je homologace pro silniční provoz.

Více o modelu naleznete zde: https://www.linhai-atv.cz/utv/utv-1100-diesel

Text: Motorbike

Foto: ASP Group Distributing

reklama


reklama


reklama