Skip to content
reklama


FMX gladiátor Koreň se stal otcem

FMX gladiátor Koreň se stal otcem

Praha, 23. srpna 2016 – Martin Koreň, jedna z nejvýraznějších osobností naší freestyle motokrosové scény, se stal otcem. I když se teď snaží trávit víc času doma se svým synem, ani nové povinnosti ho nezastavily v plánovaných aktivitách. Martin se připravuje na kapitánskou roli v rámci akce FMX Gladiator Games, která proběhne 19. listopadu v O2 aréně a současně pořádá FMX show na nečekaných místech po celém světě.      

Martin Koreň se v červenci stal otcem a rád si užívá své nové role. Zároveň se však zvládá připravovat na několik projektů. V rámci kultovní akce FMX Gladiator Games se 19. listopadu stane jedním ze čtyř kapitánů, kteří v O2 aréně povedou svůj tým do bojů o nejlepší triky. „Akce FMX Gladiator Games má neskutečnou atmosféru. Už teď přemýšlíme, jaké kousky předvedeme, aby byla show co nejzajímavější. A doufám, že ostatní týmy necháme za sebou,“ říká Martin Koreň.

Martin_koren_2

Martin Koreň, majitel stříbra z Freestylového Mistrovství Národů 2014, vyrůstal ve slunné Kalifornii, ale ve 13 letech se vrátil zpátky do Evropy. Už od malička hodně cestoval a to mu vydrželo dodnes. Díky belgickému týmu FMX4EVER jezdí po světě a FMX akce pomáhá také organizovat. Stal se průkopníkem svého sportu a exhibice pořádá i v zemích, kam doposud freestyle motokros nezavítal, například v Jeruzalémě, Hong Kongu, Bahrajnu, Peru nebo Bolívii.

gg-5189

Návštěvníci show FMX Gladiator Games budou mít 19. listopadu možnost potkat se s Martinem osobně. Pořadatelé totiž zpřístupní O2 arénu už několik hodin před začátkem akce a divákům umožní projít se v gladiátorské aréně, prohlédnout si skokanské rampy a také se osobně potkat se svými oblíbenými jezdci.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketportal.

www.fmxgladiatorgames.com

Text a foto: TZ

reklama


reklama


reklama