Skip to content
reklama


Enduroškola rozšiřuje své aktivity: přijímá nové kouče, chystá otevření vlastní prodejny i spolupráci s BMW

Enduroškola rozšiřuje své aktivity: přijímá nové kouče, chystá otevření vlastní prodejny i spolupráci s BMW

Enduroškola Milana Holého (www.enduroskola.cz) v letošním roce výrazně posílí své aktivity i svůj tým. Klienti se mohou těšit především na nové kurzy v tuzemsku i zahraničí, zajímavá bude spolupráce se značkou BMW, která poskytne Enduroškole nové motocykly a především všichni motocykloví fandové se mohou těšit na otevření nové prodejny v Radotíně s vybavením nejen pro enduro, ale i silniční cestování a kemping.

„Letošní rok je doslova nabitý novými aktivitami, přichystali jsme nové kurzy nejen pro dospělé, ale i pro děti, chystáme zajímavé akce v zahraničí. Naším cílem je nabídnout klientům široké porfolio služeb, díky kterému se zařadíme k předním enduroškolám v Evropě,“ uvedl Milan Holý, spolumajitel a výkonný ředitel Enduroškoly.

eš

Rozšíření nabídky kurzů

Ke stávajícím víkendovým kurzům Enduroškola a Enduroškola pokračovací, přibude jednodenní Enduroškola light, určená pro ty, kdo nemají offroadové ambice, ale chtějí umět jezdit po šotolince a Enduroškola pro děti, která je určená pro děti od 6 do 11 let. „Veškeré vybavení pro děti máme k dispozici k zapůjčení. Nechceme z dětí dělat závodníky, ale vzbudit u nich lásku k motorkám a ježdění offroad,“ vysvětluje Milan Holý.

Pro zájemce o účast na GS Trophy nabízíme Přípravný víkendový kemp na GS Trophy. Během víkendu se vás pokusí účastníci minulých dvou závodů co nejlépe na kvalifikaci připravit. Jako zlatý hřeb jarní a letní výuky připravujeme začátkem července týdenní Enduroškola – kemp v Rumunsku.

Na základě poptávky uživatelů velkých cestovních motocyklů přichází Enduroškola s novým typem víkendového kurzu – Silniční kurz pro velké cestovní motocykly – Heavy Bikes. Během dvou dnů instruktoři účastníky kurzu naučí bezpečné manipulaci s motorkou, zvládnutí techniky jízdy v omezeném prostoru, brždění, ovládání motocyklu na různých druzích povrchů, nastavení motocyklu při jízdě se spolujezdcem atd. Výcvik probíhá v Praze a Brně v uzavřeném areálu.

31

Další novinkou je speciální kurz Zdravotní příprava a záchrana života v odlehlých oblastech. Jde o reálný kurz záchrany života se zdravotními i improvizovanými pomůckami. Během víkendu naučí instruktoři se zkušenostmi ze zahraničních misí vojenské postupy záchrany života, správné používání zdravotního materiálu a nejmodernější techniky první pomoci.

Teoretická část kurzu probíhá v učebně, praktická pak v okolní přírodě, aby podmínky pro nácvik byly co nejvíc autentické.

I letos Enduroškola pokračuje v žádaném kurzu Opravy a údržba na cestách, kde se zájemci naučí běžnou údržbu a opravy drobných závad na cestách, ale také to, jak si připravit motorku na jízdu, nastavit tlumiče atd.

Účastníci kurzů budou mít možnost ubytování v nové klubovně v Chotči u Prahy.

Letos velmi oblíbené jedno a dvoudenní offroad výlety doplňujeme o silniční „expedice“ s průvodcem mimo ČR na 7- 10 dní. Mimo jiné pro vás připravujeme tyto lokality:

Řecko – Peloponés

Albánie + Černá Hora

Alpské šotolinky

Rumunsko po silnici

Korsika

Vše na cca 9-10 dní.

Z offroadových „expedic“ pak asi opět nabídneme čtrnáctidenní Mongolsko na půjčených motorkách.

29

Spolupráce s půjčovnou na Azorských ostrovech

V říjnu loňského roku vyhrála Enduroškola výběrové řízení na dodávku a repasi deseti starších motocyklů BMW pro půjčovnu na Azorských ostrovech. Díky usilovné a poctivě odvedené práci jsme se následně stali partnerem této půjčovny. Již v průběhu letošní sezóny vám tak budeme moci nabídnout nejen možnost zapůjčení těchto motocyklů, ale i ubytování a další program na těchto krásných a zatím neobjevených ostrovech, kde jsou podmínky pro celoroční ježdění na motocyklu naprosto ideální.

Spolupráce s BMW

Díky nové užší spolupráci s BMW ČR můžeme nabídnout našim zákazníkům zapůjčení motocyklů R1200GS LC. Ze starších pak R1150GS, F800GS a F650GS. Na základě této spolupráce se doufám uvidíme z většinou z vás na jarních Roadshow dealerů BMW, kde pro vás připravujeme několik prezentací a workshopů.

Oficiální servisní centrum Hyperpro pro ČR.

Ano konečně. Díky znalostem a zkušenostem v oblasti tlumičů si nás dovozce tlumičů Hyperpro, firma Bikerscrown, vybrala jako oficiální servisní centrum. Tlumiče vám nejen nastavíme a odservisujeme, ale pomůžeme i s výběrem, případným objednánám a následnou montáží.

Vlastní prodejna v Radotíně

Tím se dostáváme k poslední a asi nejzásadnější novince, a tou je Prodejna Enduroškoly.

Během února otevřeme vlastní prodejnu v Radotíně na ulici Výpadová 4A, která je momentálně ve fázi dokončování.

„Na 200 m2 nabídneme zákazníkům to nejlepší pro jezdce i jeho motocykl, a to v několika cenových úrovních tak, jako bychom si zboží kupovali pro sebe. Nebude chybět ani vybavení pro cestování a kemping. Dále zde najdete místo pro bazar motocyklů a malou dílnu na drobné montáže a základní servis,“ představuje Milan Holý.

Rozšíření týmu

Abychom zaručili našim klientům prvotřídní kvalitu, rozšiřujeme svůj tým o nové specialisty. Osvědčený tandem Milan Holý a Jan Žlábek rozšíří několik nových instruktorů.

28

Představujeme naše nové kolegy:

Jan *1981

Honza je majitelem několika motocyklů z kategorie „heavy“. U nás se stal hlavním instruktorem kurzů silničního ježdění pro „Heavy bikes“ a instruktorem kurzu „Zdravotní příprava, záchrana života a přežití v odlehlých oblastech“. Honza je aktivní voják, zdravotník, se zkušenostmi z misí, již několik let jezdí u armády jako profesionální řidič motocyklu. V mládí sbíral zkušenosti s trénováním jako lyžařský instruktor. Je absolventem kurzu KTM a BMW, prošel výcvikem ozbrojených složek ČR se zaměřením na motocykly.

Petr  *1981

Petr je hlavním instruktorem kurzu „Zdravotní příprava, záchrana života a přežití v odlehlých oblastech“. Zkušenosti sbírá nejen v tuzemsku, ale i na zahraničních misích.

Mimo jiné absolvoval:

  • kurz první pomoci pro ozbrojené složky
  • BARTS – Battlefield Advanced Resuscitation Techniques and Skills
  • (kurz lékařské pomoci u akutních stavů v polních podmínkách)
  • R – BARTS – Retention Battlefield Advanced Resuscitation Techniques and Skills
  • (inovační kurz lékařské pomoci u akutních stavů v polních podmínkách)
  • CLS – Combat live saver
  • CLS u Texaské národní gardy
  • Repetorium CLS

Stále slouží povinné praxe u Zdravotnické záchranné služby – ZZSHMP

Je zdravotní instruktor první pomoci pro ozbrojené složky.

Aktivní motocyklista

Petr Sýs *1982

Petr, mimo jiné také bývalý voják se zkušenostmi z mise v Afganistánu, u nás bude jezdit jako průvodce silničních výletů. Sám procestoval na svém R1200GSA, který má za těch pár let natočeno už 220 tisíc, mnoho zemí západní i východní Evropy, blízký východ, Kavkaz, Pobaltí, Maroko atd. Dá se říct, že Petr sedí na motorce skoro pořád.

Prošel několika kurzy první pomoci a přežití.

Milda „Servisák“ Musil *1983

Milda jako jeden z nejlepších servisních mechaniků BMW bude školit nejen nás, ale hlavně kurzy „Oprava a údržba motocyklů“.

18

Věříme, že vás naše nové i stávající aktivity zaujaly a že se brzy uvidíme na našich kurzech, akcích nebo v prodejně. Sledujte web www.enduroskola.cz , který již brzo projde zásadní proměnou, nebo náš facebook, kde budeme postupně zveřejňovat další informace.

Kontakt: Milan Holý, Výpadová 4A, tel: 737363333

Text a foto: TZ

reklama


reklama


reklama