Skip to content
reklama


Dvanáct nejlepších evropských custom úprav modelu Honda CB1000R

Dvanáct nejlepších evropských custom úprav modelu Honda CB1000R

Ohodnoťte on-line dvanáct nejlepších evropských custom úprav modelu CB1000R

Honda CB1000R, vlajková loď řady Neo Sports Café, se osvědčila jako dokonalé čisté plátno pro úpravce motocyklů napříč Evropou.

Honda se vrací ke 12 z nejlepších upravených CB1000R na našem kontinentu, které byly poprvé představeny na loňském festivalu Wheel & Waves ve městě Biarritz, a to formou webové stránky, prostřednictvím které mohou uživatelé sestavit vlastní pořadí a přetáhnout jednotlivé stroje tak, aby odpovídaly jejich preferencím od prvního po dvanácté místo. Po dokončení výběru se mohou uživatelé o svou volbu podělit prostřednictvím sítí Facebook™, Twitter™ nebo WhatsApp™. Mezi dvanácti CB1000R představenými na stránce https://www.hondacustoms.com/cz/cb1000r se nachází i „CRF1000 Africa Four“ inspirovaný modelem Africa Twin, pocta modelu Monkey v podobě stroje „Monkey Kong“, či model „Alfredo“ jako pocta dávným klasickým modelům CB Freddieho Spencera. Každý z dvanácti exponátů jistě stojí za důkladné seznámení.

Stránka Honda Customs je dostupná v angličtině, francouzštině, němčině, italštině a španělštině. Poté, co si uživatelé vyberou své favority, budou si moci stáhnout své číslo jedna jako tapetu pro počítač nebo pro mobilní telefon.

Adresa stránky Honda Customs je hondacustoms.com

Stránka nevyžaduje žádné osobní údaje.

Uživatelé mohou stránku navštívit kolikrát chtějí a postupně si stáhnout fotografie všech strojů.

Text a foto: TZ Honda

reklama


reklama


reklama