Skip to content
reklama


BENELLI TRK 702 a 702X – slaví prodejní úspěch v Itálii i v ČR

BENELLI TRK 702 a 702X – slaví prodejní úspěch v Itálii i v ČR

Text a foto: TZ
Text a foto: TZ
Text a foto: TZ

Za pouhý měsíc od uvedení na italský trh bylo zaregistrováno více než 1000 ks, čímž se v září model TRK 702 stal nejprodávanějším motocyklem v Itálii. Zároveň v České republice jsme ihned prodali veškeré prvotně importované stroje a aktuálně je v ČR více jak 150 registrovaných modelů TRK 702/702X a evidujeme enormní zájem o další.

Benelli TRK 702 převzal pomyslnou štafetu po modelu TRK 502 jako vlajkový produkt značky z Pesara. Novinka okamžitě zaznamenala významný milník, a to 1000 kusů registrovaných za pouhý měsíc na italském trhu. Výsledek je dán kombinovanými prodejními čísly obou verzí, standardní a X. Model TRK 702, který se vyznačuje 17“ ráfky vpředu i vzadu, je více orientován na silniční turistiku.

Naproti tomu TRK 702 X s 19“ předním kolem a 17“ zadním kolem je určen pro všestranné použití včetně jízdy v terénu. Oba modely nabízejí full LED světlomety a 5“ barevný TFT displej s připojením Bluetooth a wi-fi, který umožňuje připojení k mobilnímu telefonu, správu příchozích hovorů, či oznámení a proměnu přístrojové desky motocyklu v navigaci.

Gianni Monini, vedoucí prodeje Benelli Itálie říká: „Jsme hrdí na mimořádný výsledek, kterého nový TRK 702 dosahuje na italském trhu, za pouhý měsíc bylo zaregistrováno více než tisíc kusů, a když uvážíme, že se to vše děje na konci prodejní sezóny, je pro nás spokojenost ještě větší. Věříme, že v následujících měsících se nám podaří tento výkon ještě zvýšit, přičemž nesmíme zapomínat, že skutečnými strůjci tohoto úspěchu jsou všichni ti, kteří měli trpělivost čekat na uvedení našeho modelu na trh.“

Oba typy motocyklu jsou aktuálně v ČR k dostání u všech dealerů Benelli za cenu 179.900 kč u TRK 702 a za 189.900 u TRK 702X. Při registraci motocyklu do 31.12.2023 pak dostane zákazník 5ti letou záruku a možnost využít zvýhodněného setu příslušenství za cenu 10.000 Kč, který obsahuje sadu hliníkových kufrů, ochranný rám, vyhřívané rukojeti a vyhřívané sedlo.

Model TRK 702 je k dispozici v barvách perleťově bílá, antracitově šedá, a lesní zelená. Oproti tomu TRK 702X je k dispozici v barvách měsíční šedá, antracitově šedá, písková a lesní zelená.

Text a foto: TZ

reklama


reklama


reklama