Skip to content
reklama


Akrapovič zveřejňuje novou limitovanou řadu výfuků – prodej v aukci!

Akrapovič zveřejňuje novou limitovanou řadu výfuků – prodej v aukci!

Akrapovič bude darovat pět svých výfuků z limitované edice v rámci jeho partnerského programu s WSBK týmy a společností Dorna v Magny-Cours ve Francii během nadcházejícího WorldSBK závodního víkendu. Budou dány na dobrou věc pro on-line aukce.

akrapovic_yamaha_yzf-r1
Zakladatel a majitel firmy Akrapovič  – Igor Akrapovič bude na jevišti v paddocku na francouzském závodě v sobotu 1. října v 15:50 předávat tyto jedinečné výfuky spolu s Markusem Reiterberger BMW Motorrad Motorsport a jezdec pro Althea BMW Racing Team, dále s mistrem WorldSBK 2015 – Jonathan Rea z Kawasaki Racing Teamu a bývalým mistrem světa Tomem Sykesem také z Kawasaki Racing Teamu a dále sChazem Daviesem z Aruba.it Racing – Ducati Team a Sylvainem Guintolim z Pata Yamaha Official WorldSBK Teamu. Těchto pět superbikových hvězd se následně podepíše na výfuky. Mají být vydraženy v on-line aukci a finanční prostředky poputují k oficiálnímu charitativnímu partnerovi  společnosti Dorna – tedy do společnosti Fondazione Telethon (www.telethon.it), která se zaměřuje na financování výzkumu, jež vyvíjí léky pro vzácné genetické choroby.

akrapovic_kawasaki_ninja_zx-10r-2

Tyto jedinečné výfuky jsou součástí sortimetnu 25 exkluzivních Akrapovič Slip-On-Line systému, které byly vytvořeny, aby oslavili 25. výročí slovinského výfukového specialisty. Jsou v černé barvě s ultra lehkými titanovými tlumiči výfuku. Všechny jsou v provedení EC a ECE schváleny a tak si je šťastní výherci aukce mohou namontovat do svých strojů a ukázat je v celé své kráse nebo si je mohou vystavit jako umělecká díla – což opravdu jsou! Zakončeny jsou jedinečným Akrapovič podpisem a vyrytým speciálním logem pro tuto 25 členou sérii – která je věnována 25. výročí společnosti Tyto výfuku je možné označit jako nádherné sběratelské kousky. Pro každého, kdo je vášnivým motocyklovým sběratelem, je povinnost tyto kousky mít.

akrapovic_kawasaki_ninja_zx-10r-1

Více informací o tom, kdy se bude dražba konat bude dále zveřejněno na  sociálních sítích a webových stránkách Akrapovič (viz níže), tak určitě sledujte všechny zprávy od společnosti Akrapovič a dejte šanci zvýšit cenné finanční prostředky na tuto dobrou věc.

akrapovic_ducati_multistrada_1200

Více na:

www.akrapovic.com

www.facebook.com/akrapovic

twitter.com/myakrapovic

www.instagram.com/akrapovic_official/

akrapovic__bmw_s_1000_rr

Text a foto: TZ

reklama


reklama


reklama