fbpx Skip to content
reklama


Akrapovič na BMW Motorrad Days

Akrapovič na BMW Motorrad Days

BMW Motorrad Days se budou konat 3. až 5. července. Letos to bude po déváté v řadě, kdy se Akrapovič zúčastní této prestižní show, od které se očekává, že přitáhne mnoho vášnivých fanoušků a která je mnohými považována za nejdůležitější akci roku.

Jako světová jednička v odlehčených výfukových systémech zde budeme prezentovat naše nejnovější doplňky pro modely BMW například pro S 1000 RR, S 1000 XR a R1200R/RS.

Bude zde tedy možnost vidět tyto skvělé produkty zblízka a ocenit jejich kvalitní zpracování. Vystaveny zde budou i další systémy vyvinuté Akrapovičem nejen pro motorky, ale i nejnovější titanový výfukový systém pro BMW M4.

unnamed

Během víkendu se u stánku vystřídá několik hostů včetně čtyřnásobného světového šampióna Stunt Riding Chrise Pfeiffera, Željana Rakela a Americké “Queen of Speed” a sedminásobné držitelky rekordu land-speed Valerie Thompson. Mimo jiné návštěvníci uvidí závodní motorky dovezené přímo ze světoznámého závodu TT Isle of Man 2015. Nad rámec tohoto programu budou připraveny testovací motorky, aby všichni mohli okusit pravý zvuk výfuku Akrapovič.

Budeme se těšit, že vás potkáme u našeho stánku při představování našeho portfolia doplňků pro BMW a slibujeme, že to bude velmi zajímavý víkend.

Náš stánek se bude nacházet hned vedle vstupu na hlavní třídě.

Pro více informací navštivte www.akrapovic.com.

Text a foto: TZ

reklama


reklama


reklama