Skip to content
reklama


AKRAPOVIČ JDE ZA DOBRODRUŽSTVÍM S HONDOU AFRICA TWIN

AKRAPOVIČ JDE ZA DOBRODRUŽSTVÍM S HONDOU AFRICA TWIN

Akrapovič představil nový výfuk pro Hondu Africa Twin!
Akrapovič představil nový výfuk pro Hondu Africa Twin!
Akrapovič představil nový výfuk pro Hondu Africa Twin!

Akrapovič vyrobil pro zcela novou Hondu Africa Twin výfukovou koncovku, která přinese jezdcům ještě více svobody na cestách za dobrodružstvím.

Akrapovic_Slip-On_Line_Honda_Africa_Twin (1)

Koncovka byla vytvořena tak, aby odolala všem úskalím a nástrahám do kterých se Africa Twin může dostat. Je vyrobena z vysoce odolné titanové slitiny tak, aby tvořila dokonalý doplněk ke stroji, jehož cílem je dobytí hor, pouště, skal, písčitých cest, ale i městské džungle. Jedinečně navržený tlumič se systémem double-flow je kombinací moderního hexagonálního tvaru a zaního víčka klasické koncepce.

 

Design nové koncovky Akrapovič byl inspirován prostředím dálkových rally, včetně těch, které byly pořádány v Africe. Kontinentu, který dal jméno kultovnímu stroji Honda. Nový produkt řady Slip-On je každým coulem výfuk, který byl vyvinut pro snášení těch nejtvrdších podmínek. Tělo tlumiče je vyrobeno z odolného titanu. Jeho objímka pak z robustního zesíleného karbonu. Koncovka má certifikaci EC/ECE a poskytuje navýšení výkonu napříč spektrem otáček. Je navržena tak, aby umožnila ještě plynulejší a kvalitnější jízdu.

Akrapovic_Slip-On_Line_Honda_Africa_Twin (2)

Zvukaři společnosti Akrapovič vytvořili hluboký, plný zvuk, který podtrhuje nejlepší vlastnosti dvouválce Honda s uspořádáním 270°. Nová  koncovka ještě více posílí pulzující projev motoru, kterým obohatí dojem z jízdy bez ohledu na to v jakém terénu se jezdec nachází. Výfuk se velmi snadno instaluje systémem plug-and-play bez nutnosti změny palivových map. Dodává se s kompletním instalačním manuálem.

Akrapovic_Slip-On_Line_Honda_Africa_Twin (3)

Nová titanová výfuková koncovka Akrapovič je navržena tak, aby čelila jakémukoliv dobrodružství které přijde jezdci do cesty. Je ideálním příslušenstvím, které dostane z Hondy CRF1000L Africa Twin to nejlepší.

 

Text a foto: TZ

Akrapovic_Slip-On_Line_Honda_Africa_Twin (4)

reklama


reklama


reklama