Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Kožená zavazadla RSA

Kožená zavazadla RSA – kvalita za rozumnou cenu

Pokud ve vaší garáži stojí cestovní enduro nebo tourer, většinou nemáte problém, kam sbalit věci, nezbytné pro cestování – různých kovových, plastových či textilních zavazadel je na trhu spousta. Ovšem pokud chcete cestovat na chopperu či cruiseru, už to tak jednoduché není, tedy pokud chcete dodržet čistotu stylu a uznáte, že propriety sbalené do igelitového pytle vaší motorce na kráse nepřidají. Chce to prostě zavazadla odpovídající, v tomto případě nejlépe kožená. A samozřejmě kvalitní.

Přesně taková jsme našli v nabídce firmy Motozem (www.motozem.cz), která se chlubí tím, že je obchodem s nejširší nabídkou kufrů a brašen právě pro choppery a cruisery.

Značka, kterou Motozem nabízí, se jmenuje RSA, je na našem trhu už od roku 2011 a skrývají se pod ní nejen zavazadla, ale i oblečení. Za zmínku jistě stojí, že veškeré designové úpravy jsou prováděny v České republice (kde probíhá i přísná kontrola kvality), nicméně při výrobě produktů spolupracuje Motozem se společnostmi v zahraničí, díky kterým je pak možné nabízet zboží za rozumné ceny.

Z aktuálního katalogu RSA, který čítá několik desítek modelů kožených brašen a kufrů, jsme jako příklad vybrali moto kufr RSA 20A. Je vyroben z černé hovězí kůže o síle 2 – 2,2 mm a je na všech vnitřních plochách vyztužen plastovým zpevněním o síle 2 mm (kvůli zabezpečení jeho stálého a neměnného tvaru). Kufr se jednoduše montuje ke stroji pomocí kožených, plně nastavitelných popruhů, které jsou součástí dodávky, stejně jako další montážní materiál. Mimochodem, součástí balení jsou i náhradní přezky, nýty, cvoky a pásky, což lze považovat za nezanedbatelný bonus.

techmanie-019-01

Rozměry kufru RSA 20A jsou 52 x 25 x 33 cm (D x V x Š), kufr má na bocích přípravu pro kapsičky.

To vše za velmi slušnou cenu 2999,- Kč.

Jestliže tedy sháníte pro svého „mazla“ kvalitní kožená zavazadla, můžeme značku RSA jen doporučit!

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz