fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Bridgestone dodává pneumatiky pro safety cars BMW v seriálu motocyklových závodů MotoGP™ 2014

Bridgestone, oficiální dodavatel pneumatik pro MotoGP™, rozšiřuje své partnerství s mnichovskou automobilkou BMW. S platností od úvodního závodu, který se uskutečnil na katarském okruhu Losail, bude po celou sezonu 2014 dodávat pneumatiky pro flotilu safety cars a motocyklů BMW v seriálu motocyklových závodů MotoGP™.

techmanie-007-01

Bridgestone je již šestým rokem výhradním dodavatelem pneumatik pro MotoGP™ a podle nové smlouvy o dodávkách pneumatik pro BMW M, oficiální vůz MotoGP™, vybaví všechny safety cars a lékařské vozy nejnovějšími pneumatikami Bridgestone. Tato smlouva ještě více podpoří viditelnost vedoucího výrobce pneumatik na světě v prostoru boxů při závodech MotoGP™ a zároveň představí divákům po celém světě nejnovější pneumatiky pro osobní vozy a motocykly.

Safety cars BMW M4 Coupe, M3 a M5, vůz M6 Coupe bezpečnostního technika a lékařský vůz M550d Touring byly vybaveny vysocevýkonnými pneumatikami Bridgestone POTENZA. Motocykly BMW S1000RR HP4 byly vybaveny pneumatikami Bridgestone BATTLAX. Montáž těchto prémiových produktů Bridgestone zajišťuje jezdcům nejvyšší úroveň bezpečnosti, výkonu a kontroly.

techmanie-007-02

„Velmi úspěšná spolupráce s BMW funguje již řadu let a zahrnuje několik projektů, jako je program BMW Driving Experience od roku 2008 nebo nejnověji exkluzivní dodávky pneumatik Bridgestone pro elektromobil i3,“ říká Jake R?nsholt, ředitel pro korporátní a značkovou komunikaci společnosti Bridgestone Europe. „Je skvělé, že můžeme rozšířit toto oboustranně přínosné partnerství do světa MotoGPTM! Spolupráce s BMW na flotile safety cars je jednoduše potvrzením našeho úsilí o komplexní zajištění bezpečnosti, které se netýká jen jezdců na závodní dráze.“

Praha, 3. dubna 2014

Texta a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz