fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž s LS2 o přilbu FF902 SCOPE SKID – Motorbike 12/2020 – uzavřeno

Soutěž s LS2 o přilbu FF902 SCOPE SKID – uzavřeno

Jedná se o kousek orientovaný spíše na cestovatele. Jde totiž o sportovně-cestovní vyklápěcí přilbu střední řady s integrovanou sluneční clonou (model LS2 FF902 SCOPE SKID BLACK H-V YELLOW), kterou nám dodal český dovozce LS2, společnost ASP Group s.r.o. (velmi děkujeme).

 

 

Tato přilba má skořepinu z HPTT kompozitu (váží 1650g), najdeme u ní čiré anti-UV plexi s úpravou proti poškrábání, vyjímatelný bradový spoiler, plně vyjímatelný a pratelný interiér a zapínání ocelovou rychlosponou. A ještě k ní dostanete (teda pokud vyhrajete) zdarma i folii PINLOCK Max Vision. Cena této helmice je 4 299,-Kč, takže rozhodně za trochu námáhání mozkových závitů při hledání správné odpovědi na soutěžní otázku stojí. A na co se ptáme? Vzhledem k tomu , že budou Vánoce, budeme na vás hodní, takže nepůjde o nic těžkého a otázka zní:

„Kolik modelů výklopných přileb má u nás LS2 v nabídce?“

Jednoduché, co? Zvlášť když znáte adresu www.ls2.cz

Na odpověď budete mít tentokrát víc času, protože první Motorbike roku 2021 vychází tradičně až v únoru. Správné odpovědi nám tedy pošlete až do 20.1.2021 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Scope a nezapomeňte uvést své kontaktní údaje, včetně telefonu – bez nich se bohužel nemůžete dostat do dalšího kola a pátrali byste zbytečně. Přejeme hodně štěstí!

Text a foto: Motorbike, archiv

 

Kdo vyhrál přilbu LS2 FF902 SCOPE SKID?

V minulém Motorbike (vlastně tedy už loňském) jste dostali šanci vyhrát vyklápěcí přilbu LS2 FF902 SCOPE SKID. Času na zodpovězení soutěžní otázky jste tentokrát měli hromadu, neb jako vždy vychází i letos první Motorbike nového roku až v únoru. Ovšem uteklo to jako voda, takže pro vás máme vyhodnocení. Otázka zněla „Kolik modelů výklopných přileb má u nás LS2 v nabídce?“. Nenechali jste se nachytat a nespočítali jste veškeré varianty, ale opravdu pouze modely, kterých je 5 – jsme rádi, že máme chytré čtenáře. Výhercem se stává Martin Báča ze Zlončic, Gratulujeme!

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz