fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Letní prázdniny odstartují v Praze motocykly, kaskadéři, rocková hudba a galavečer Muay Thai

Prague Harley Days 2019!

Výstaviště v pražských Holešovicích se 5. a 6. července 2019 rozezní rytmem silných strojů Harley-Davidson a nejen jich.  Návštěvníci Prague Harley Days 2019 se mohou těšit na dva dny plné motocyklů, testovacích jízd, vystoupení kaskadérů nebo galavečeru „thajského boxu“, tedy Muay Thai. Chybět ale nebude ani pořádná porce živé hudby, zahraniční kapely v čele s The Picturebooks, projekce filmů ani tradiční Spanilá jízda historickým centrem Prahy.

 

Motocykly, motocykly, motocykly

Prague Harley Days budou opět oslavou světa motocyklismu ve všech jeho podobách, ať už se jedná o stroje historické, nejnovější, cestovní, sportovně střižené nebo odkazující k duchu filmů jako Easy Rider – tedy stylu „chopper“, který je pro obecnou veřejnost synonymem motocyklu Harley-Davidson. Organizátoři připravují soutěž o nejhezčí upravený motocykl pro příchozí, stejně jako výstavu historických i nejnovějších motocyklů nebo bezplatné testovací jízdy na více než 25 v současnosti vyráběných typech legendární značky z amerického Milwaukee. Před průmyslovým palácem předvedou svoje nevšední schopnosti i motocykloví kaskadéři, mezi kterými nebude chybět první tovární jezdec Harley-Davidson ze střední Evropy, Maciek Dop z Polska.

 

Hudba, film, Muay Thai

Tradiční součástí setkání příznivců jedné stopy by nebyla úplná bez živých vystoupení hudebních formací obvykle ráznějších hudebních stylů. Prague Harley Days 2019 přivítá na několika podiích několik desítek živých vystoupení řady hudebních formací a nabídne různé hudební styly. Jako hlavní hvězdy dorazí do Prahy mezinárodně známí The Picturebooks, bluesrockové eso Gwyn Ashton a domácí Doctor Victor. Poklidnější, ale velice stylovou alternativou k živé hudební produkci bude i promítání filmů Lemmy, Black Sabbath: The End nebo Metallica – FRANCIE NA JEDNU NOC.

Tradiční součástí Prague Harley Days je i řada duelů předních atletů „thajského boxu“, jak se lidově přezdívá asijskému bojovému umění Muay Thai. I letos je na pátek přichystán galavečer, v jehož rámci si diváci budou moci užít napětí, sportovní výkony a neohrožené nasazení českých a zahraničních bojovníků. Chybět nebude ani kralující Mistr Evropy, Lukáš Dvořák

Spanilá jízda centrem Prahy

Podobně jako loni, i letos budou motory Harley-Davidson burácet Prahou, kterou by v jeden moment mělo projet více než 1 000 těchto legendárních strojů. Druhý den Prague Harley Days odstartuje totiž právě spanilou jízdou, která v sobotu 6. července vyrazí z holešovického výstaviště, podél nábřeží směrem do centra. „Těšíme se na účast všech jezdců, tuzemských i zahraničních na strojích všech značek. A máme zprávy, že jich sem letos po loňském seznámení s Prahou míří opět značné množství,“ říká Michal Šesták, production manager Prague Harley Days 2019.

Základní vstupné na oba dva dny je stanoveno na 600 Kč, ke vstupence zakoupené v předprodeji obdrží každý účastník speciální „nabíjecí“ platební kartu a kelímek s motivy Harley-Davidson. Děti do 15 let, dospělí starší 70 let a handicapovaní mají vstup zdarma.

Podrobnosti o programu, vstupenkách, ubytování a další informace o Prague Harley Days  najdete na: www.pragueharleydays.cz.

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz