Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěžíme o skútr MP Korado VIA 125 4T

Velká vánoční výhra!

Soutěžíme o skútr MP Korado VIA 125 4T

akce-001-01

Ale ne, nechceme strašit s Vánocemi po vzoru obchodních center, kde velikonočního beránka vystřídá téměř bez pauzy čokoládový Mikuláš s perníkovým čertem – je nám jasné, že do Vánoc je naštěstí času dost (naštěstí hlavně pro nás, kteří nechávají vše na poslední chvíli).

Nicméně díky spolupráci se společností MP Korado máme pro některé z vás už teď dárky opravdu exkluzivní – tím největším je skútr MP Korado VIA 125 4T, což – jak jistě uznáte – je dar hodný krále. „Dváca“ už je objem, pro který není těžké zdolat jakékoliv stoupání a se kterým se prosmýknete městem jako štika rybníkem. Navíc tedy VIA 125 je designově velice povedeným strojkem, takže si s ním rozhodně neuděláte ostudu.

Jenže je taky jasné, že abyste dárek dostali, musíte si ho zasloužit. Ne, fakt nebudeme pátrat po tom, jestli jste během roku nezlobili, myli si pořádně uši, neodmlouvali rodičům či nenasazovali manželce parohy – to je vaše věc. U nás tedy může cenu (resp. ceny) získat i zlobivý, drzý sukničkář s nemytýma ušima, stačí, když správně odpoví na tři soutěžní otázky:

1. Kde má společnost MP Korado sídlo?
a) V Uherském Hradišti
b) V Uherském Brodě
c) V Uhříněvsi

2. Jakým palivem je MP Korado VIA 125 4T poháněn?
a) benzínem
b) lisovanou řepkou olejkou
c) slivovicí

3. Jak se jmenuje elektromoped z produkce MP Korado?
a) MP Korado E1
b) MP Korado 220V
c) MP Korado Diesel

akce-001-02

Tak, triviální, že? No jo, ale taky musíte mít notnou dávku štěstí, abyste vyhráli – ale to přece víte. Tentokrát (protože nejde o ceny ledajaké, kromě první ceny můžete vyhrát motopřilbu a motorukavice VCAN, třetí místo bude odměněno univerzálním motokufrem, čtvrté motorukavicemi VCAN + moto rámečkem SPZ s logem MP Korado a konečně páté motolékárničkou s logem MP Korado + moto rámečkem SPZ s logem MP Korado) jsme ovšem zkomplikovali doručení správných odpovědí. Zapomeňte na mobily, soutěžit se bude pěkně po staru – na adresu redakce (k níž přidáte i označení Soutěž MP Korado) pošlete buď dopis, nebo korespondenční lístek, případně pohled (nejlépe s vánoční tematikou), kde budete mít uvedeny nejen správné odpovědi, ale i vaši adresu a telefonní kontakt. Kdo někdo něco z výše uvedeného nedodá, je jouda a nedostane od nás nic, tím méně skútr. Jo, a pozor! Soutěž je časově omezená, trvá do Mikuláše, tedy do 6. 12. 2012. Pak bleskurychle odpovědi vyhodnotíme a výhercům stejně bleskurychle sdělíme radostnou novinu. Všichni výherci budou zveřejněni na našem webu, Facebooku a v prvním čísle MotorBike roku 2013. Tak ať se daří!

Adresa
Časopis Motorbike/soutěž MP Korado
Vrbova 19
Praha 4-Braník
147 00

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz